Connect with us

Zabawa

Odkryj Nieudany napad w serwisie Netflix

Published

on

Co byś zrobił, gdybyś przypadkowo przejechał się samochodem z nieznajomymi i zamienił się samochodami z rabusiem bankowym? Tak stało się z bohaterami Dawno, dawno temu na drodze krajowej nr 1 i pomimo dzielących ich różnic, bohaterowie postanowili zatrzymać pieniądze, nawet jeśli ryzykowali życiem, aby je zdobyć!

Nowa oryginalna polska kreacja to kino drogi z domieszką czarnego humoru i zupełnie dziwnymi scenami. Czy więc cztery osoby będą w stanie zatrzymać swoją przypadkowo schwytaną zdobycz? odpowiedz w Pierwszy sezon Dawno, dawno temu w krajowym 1 który jest już dostępny w serwisie Netflix.

Pewnego razu na autostradzie 1: Jak uciec z milionami i niebezpiecznym przestępcą na ogonie?

Leon musiał jechać do Czech, aby dokonać aborcji dla swojej córki (Dianki) i opłacić podróż, którą zdecydował się podwozić. Tak poznali Wojtka i Klarę, parę na skraju rozstania, która nigdy nie przestaje się kłócić. Po przerwie na postoju cztery osoby wróciły do ​​swojego pojazdu, jakby nic się nie stało, i kontynuowały podróż.

Kilka godzin później w bagażniku ich pojazdu znaleźli torbę pełną gotówki. Ze swojej strony złodziej już ją wytropił i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby ją odnaleźć i odzyskać swój łup. Bardzo szybko pieniądze schodzą na drugi plan i Pewnego razu na Trasie Krajowej nr 1 bohaterowie mają tylko jeden cel: przeżyć

Dawno, dawno temu na poziomie krajowym 1 : Odkryj zwiastun

Seriale z Polski są często bardzo dobrze odbierane przez abonentów platformy streamingowej z czerwonym logo Dawno, dawno temu na National 1 nie powinno być wyjątkiem od reguły.

Jaka jest data premiery filmu Dawno, dawno temu na autostradzie 1 w serwisie Netflix?

Oryginalna kreacja trafiła do katalogu amerykańskiej firmy kilka godzin temu. Data premiery pierwszego sezonu Dawno, dawno temu w National 1 została ustalona na czwartek 1 grudnia 2022 r. Sześć odcinków pierwszego sezonu jest już dostępnych, a jeśli scenariusz Cię nie przekonał, zawsze możesz przejść do naszego nowego programu tygodnia Netflix.

READ  Gordon Haskell nie żyje, piosenkarz miał 74 lata

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *