Connect with us

technologia

Oczekiwanie na ujawnienie GTA 6 przez Rockstar wysyła fanów na Księżyc

Published

on

Oczekiwanie na ujawnienie GTA 6 przez Rockstar wysyła fanów na Księżyc

Czy istnieje bardziej oczekiwana gra wideo niż Grand Theft Auto 6? Fani tak bardzo pragną ujawnienia informacji od dewelopera Rockstar, że widzą wskazówki na Księżycu.

GTA nie jest obce teoriom dzikich fanów, ale ta jest w zasadzie największa z dotychczasowych. Obraca się wokół obrazu księżyca, który można zobaczyć obraz promocyjny wydarzenia GTA Online Moon Festival. Poniższy obrazek przedstawia dwie postacie stojące przed słynnym napisem Vinewood w GTA Online, zasłonięte w taki sposób, że widoczne są tylko litery V i I. VI to sześć cyframi rzymskimi. To jedyna część tej teorii fanów, która ma jakikolwiek rozsądny sens.

Źródło zdjęcia: Rockstar

Stamtąd wszystko już z górki. Użytkownik Twittera @Dirty_Worka przyjrzał się uważnie zdjęciu Księżyca i uznał je za dowód zbliżającego się objawienia. Księżyc na zdjęciu wydaje się znajdować w zanikającej fazie garbatej (kiedy oświetlona część Księżyca zmniejsza się z 99,9% do 50,1%). Dzisiaj, 2 października, prawdziwy księżyc wchodzi w słabnącą fazę garbatą. Zbieg okoliczności?

Redditor ApprehensiveTop8927 idzie jeszcze dalej, że GTA 6 zostanie ujawnione jutro, 3 października. Źródło? Sam księżyc.

Źródło zdjęcia: Redditor ApprehensiveTop8927
Źródło zdjęcia: Redditor ApprehensiveTop8927

Teoria ta wskazuje, że Rockstar ma tendencję do ogłaszania i wydawania swoich gier we wtorki, a w szczególności do zapowiedzi Grand Theft Auto 5 i Red Dead Redemption 2 we wtorki w październiku. Straszny!

Ale co gdyby?! Oto pytanie, które kipi pod wpływem kpin, jakie wywołuje ta teoria. W rezultacie prawie wszystko, co Rockstar wypuszcza obecnie, jest analizowane do ostatniego cala przez fanów GTA głodnych wskazówek dotyczących GTA 6. Na przykład tweet Rockstar opublikowany dzisiaj, 2 października, promuje czapkę Alpine do GTA Online. Wydaje się dość niewinny, prawda?

Rockstar oczywiście ogłosi GTA 6, gdy będzie gotowe, a biorąc pod uwagę datę premiery ustaloną na 2024 rok, prawdopodobnie nie minie dużo czasu, zanim rozpoczną się prawdziwe testy. Do tego czasu może to być dobry moment dla fanów GTA na przerwę przed ekranem.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdź go na Twitterze pod adresem @wyp100. Z Wesleyem można się skontaktować pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *