Connect with us

Świat

Oburzenie po tym, jak użytkownicy mediów społecznościowych odkryli ciąg chwalących Hitlera tweetów od freelancerów CNN

Published

on

CNN jest pod ostrzałem za zatrudnienie pisarza, który wielokrotnie pisał w mediach społecznościowych, że jego zdaniem świat potrzebuje kolejnego „Hitlera”.

Użytkownicy mediów społecznościowych skłonili sieć do odpowiedzi po odkryciu tweetów od jednego z jej niezależnych pracowników, Adeela Raja, który napisał dziesiątki artykułów dla sklepu.

Po pewnym czasie okazało się, że jest to jedna z kilku wiadomości, które Raja opublikował, wychwalając nazistowskiego przywódcę.

“Jedyny powód, dla którego popieram Niemcy w finale – Hitler był Niemcem i zrobił dobrze z tymi Żydami!” Raja pisał podczas Mistrzostw Świata FIFA 2014. Ostatnio Raja grał w CNN 16 września 2020 r. Nadal wymienia swoją przynależność do sieci na LinkedIn.

“Heil Hitler!” napisał następnego dnia. Użytkownicy Twittera udostępnili zrzuty ekranu z wiadomościami.

Rzecznik CNN Matt Dornic powiedział Washington Examiner, że „Nigdy nie słyszane„od Raja i że on„ dba o to ”.

Późną niedzielą CNN Fox News skomentował:

„Adeel Raja nigdy nie był pracownikiem CNN. Jako wolny strzelec, jego relacje przyczyniły się do niektórych działań w zakresie zbierania wiadomości w Islamabadzie. Jednak biorąc pod uwagę te haniebne oświadczenia, nie będzie w żaden sposób współpracował z CNN”.

Ujawnienie kontrowersyjnych komentarzy Rajy odbywa się w ramach eskalacja przemocy Podobno między Izraelem a grupą bojowników na Bliskim Wschodzie Hamas, która była najbardziej brutalna od wojny w Gazie w 2014 roku.

AP ZAPROSZONY O POTWIERDZENIE NIE BYŁ OBSERWOWANY PRZEZ HAMAS INTEL OPERATION W ICH BUDYNKU

Bojownicy palestyńscy wystrzelili setki rakiet w kierunku Izraela, z których większość została przechwycona przez izraelski system obrony przeciwrakietowej Żelaznej Kopuły. Izrael również zareagował szeregiem nalotów, które to zrobiły wyjęty niektórzy przywódcy Hamasu.

„W odpowiedzi na setki pocisków rakietowych w ciągu ostatnich 24 godzin, IDF uderzyły w szereg głównych celów terrorystycznych i terrorystów w Strefie Gazy, oznaczając nasz największy strajk od 2014 roku” – napisały Izraelskie Siły Obronne na Twitterze. „Obecnie uderzamy w kolejne cele terrorystyczne w Gazie”.

READ  Co prokurator Sun Dawu mówi o Chinach

Premier Izraela Benjamin Netanjahu ostrzegł Hamas, że będą miały miejsce dalsze represje, niezależnie od tego, skąd pochodzą.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić porządek i spokój, a także bezpieczeństwo naszych ludzi i odstraszanie” – powiedział Netanjahu powiedziany na „Zmierz się z narodem„W niedzielę.” Próbujemy osłabić potencjał terrorystyczny Hamasu i jego gotowość do ponownego zrobienia tego ”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *