Connect with us

Sport

Nudno jest grać na pustych stadionach, mówi wspaniały Juventus, Ronaldo

Published

on

Cristiano Ronaldo Robert Lewandowski przemawia podczas Międzynarodowej Konferencji Sportowej w Dubaju.

Mohammad Abdullah, Reporter sportowy

Cristiano Ronaldo powiedział, że brakowało mu wygwizdania, ponieważ to go motywuje, a gra na pustych stadionach jest nudna. Ronaldo przemawiał na Dubai International Sports Conference wraz z Robertem Lewandowskim z Bayernu Monachium oraz byłym bramkarzem Realu Madryt Ikerem Casillasem.

Igrzyska odbywają się na stadionach na całym świecie od czasu wybuchu koronawirusa, aby pomóc powstrzymać wpływ pandemii poprzez zachowanie dystansu społecznego.
„Granie bez fanów jest naprawdę nudne. To jak trening. Jako gracze szanujemy wszystkie protokoły, a zdrowie jest oczywiście najważniejsze. Ale nie lubię tego. Robię to, ponieważ szczególnie kocham piłkę nożną.

RonaldowifeGeorgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo Jr. oglądają ceremonię wręczenia nagród. Reuters

„Gra w piłkę nożną to moja pasja. Gram dla mojej rodziny, dzieci, przyjaciół, fanów. Ale szczerze mi się to nie podoba. Dziwnie jest grać bez fanów.
“Lubię, gdy ludzie wygwizdują Cristiano. Jeśli dotknę piłki, będą bić, podoba mi się. Motywują mnie te okrzyki. Ale nie jest dobrze grać bez tłumu. Mam nadzieję, że zrobią to w przyszłym roku.” Zmiana zasad i możliwość zobaczenia stadionów pełnych ludzi. Bo pasja nie jest niczym bez fanów. ”Ronaldo, który później zdobył nagrodę Gracza Stulecia, sam padł ofiarą koronawirusa i również opuścił kilka ważnych meczów.

Ronaldo lubi być śledzony i podziwiany przez fanów na całym świecie. Jest jedną z najczęściej odwiedzanych gwiazd sportu w mediach społecznościowych.

„To wspaniałe uczucie, kiedy patrzysz na dzieciaki i starają się takie być. Obcinają włosy jak ja, chcą takich umiejętności jak ja”. Ale to wielka przyjemność. Przyszłość to dzieci. Mam cztery i życzę im wszystkiego najlepszego. Kiedy widzę dzieci, na przykład teraz w Dubaju, podbiegają do mnie i mówią „patrz”. Czuję się szczęśliwy, ponieważ doceniają moje wysiłki, zaangażowanie i ciężką pracę ”- powiedział.

Twierdził również, że cieszy się życiem, o którym marzą miliony ludzi. Ronaldo jest znany ze swojego stylu „Live Life King’s Size”.

READ  Marlington Polska zdobywa tytuł okręgu koszykówki Ohio Girls High School

„Jestem dumny, że widzę coś takiego i motywuje mnie to do kontynuowania pracy i wykonywania swojej pracy, grania w piłkę nożną i cieszenia się ludźmi, kibicami i wszystkimi” – powiedział Ronaldo o uwadze, jaką poświęca światu od fanów i mediów.

RonaldoDubaigroupSheikh Mansoor Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum ze zwycięzcami „Gracza Roku 2020”. AFP

W swoim wytrwałym graniu z tą samą pasją i wytrwałością przez prawie dwie dekady powiedział, że po prostu cieszy się życiem i robi to, co lubi.
„Wkrótce będę miał 36 lat i nadal będę cieszyć się piłką nożną, tak jak 15 lat temu. Jestem szczęśliwy z moją dziewczyną, z moimi dziećmi. Od ponad dekady mam tę samą rutynę.

Ronaldo, który poprowadził swoją drużynę narodową do Euro Glory w 2016 roku, jest przekonany, że powtórzy ten wyczyn, gdy tylko wznowią się rozgrywki kontynentalne.
„Wygraliśmy Euro 2016 i pokonaliśmy Polskę w finale w rzutach karnych. Jestem przekonany, że ponownie osiągnę ten wyczyn. Mimo tak wielu zmian w zespole od tamtej pory myślę, że nadal możemy wygrać.

„Drużyny takie jak Niemcy, Hiszpania, Francja i Anglia mogą być faworytami, ale wszyscy czeka nas ciężka bitwa. Myślę, że mamy bardzo duże szanse na ponowne zwycięstwo ”- powiedział.

Tymczasem Lewandowski, który otrzymał nagrodę Gracza Roku, powiedział, że ma też szansę na wygranie euro. „W finale pokonała nas Portugalia, również w rzutach karnych. Byliśmy finalistami i daliśmy im bardzo zaciętą walkę. Tym razem mamy bardzo realną szansę na zdobycie mistrzostwa kontynentu. „„ Bez wentylatorów brakuje tej iskry. Nie żyje, nie żyje. Potrzebowałem trzech do czterech meczów, zanim przyzwyczaiłem się do gry bez kibiców – powiedziała gwiazda Bayernu, grając na pustych stadionach.

Polak zdobył tytuł Najlepszego Piłkarza Roku UEFA i FIFA, po czym w niedzielę zdobył potrójną koronę w Dubaju. Casillas powiedział, że jest podekscytowany swoją nową rolą w Realu Madryt. „To było wspaniałe doświadczenie być w tak świetnym klubie przez tyle lat. Wróciłem do nowej roli i cieszę się z tego, co robię – powiedział.

READ  Gerard Houllier nie żyje, legendarny trener miał 73 lata. Piłka nożna

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *