Connect with us

technologia

Dragon Quest Speedrunners wznoszą toast za swoje klasyczne konsole, powodując usterki

Published

on

Dragon Quest Speedrunners wznoszą toast za swoje klasyczne konsole, powodując usterki

Ilustracja do artykułu zatytułowanego iDragon Quest / i Speedrunner toast za swoje klasyczne konsole, powodując usterki

obrazek:: Kwadratowy enix

Grupa japońskich biegaczy prędkości odkryła, że ​​jest to klucz do szybszych czasów w klasycznej grze RPG wszech czasów Dragon Quest III polega na dosłownym kontrolowaniu temperatury systemów Famicom za pomocą płyt grzewczych i okładów z lodu.

Dragon Quest IIIjest, podobnie jak wiele gier RPG, długa. Regularne granie w grę może zająć dziesiątki godzin, a nawet najszybsze biegi zazwyczaj trwały ponad godzinę wcześniej Fatalny błąd został znaleziony w sierpniu 2020 roku. Jeśli przejdziesz przez serię kroków, które obejmują zapisanie gry i szybkie przełączenie przycisku zasilania Famicom przy jednoczesnym przytrzymaniu przycisku resetowania, gra uruchomi się ponownie w stanie błędnym, który, jeśli zostanie użyty poprawnie, zmaksymalizuje statystyki grupy.

Te ogromne liczby oznaczają, że usterka zadziałała.

Te ogromne liczby oznaczają, że usterka zadziałała.
Zrzut ekranu:: Hitshee

Od momentu wykrycia awarii Dragon Quest III Speedrunners użył go, aby zakończyć długą grę szybciej niż kiedykolwiek. Japoński gracz Hitshee opublikował w listopadzie godzinę 22:48, po czym zmniejszył swój czas do 22:22 na początku tego miesiąca. Jego sekret? Podnieś temperaturę jego famicoma, zwykle w zakresie 50 ° C (lub 122 ° F), ale czasami nawet 80 ° C (lub 176 ° F), aby zwiększyć jego szanse na prawidłowe działanie błędu.

Według niedawnego raportu autorstwa Denfa Minico GamerGracze odkryli, że inicjacja Dragon Quest III Na zakłócenia może wpływać wiele czynników zewnętrznych, w tym używany przez nich model Famicom i temperatura konsoli. Może to spowodować większą ulotność pamięci wewnętrznej. Tam, gdzie lubią biegacze szybkości Hitshee i Pirohiko Używaj urządzeń wytwarzających ciepło, takich jak płyty grzejne. Inny gracz o imieniu baku_zero użył okładów z lodu, aby schłodzić swój Famicom.

W weekend Hitshee, Pirohiko, baku_zero i czwarty gracz o imieniu lime uczestniczył w jednym Dragon Quest III biegać podczas biegu szybkiego. Wszyscy korzystali z błędu włączania / wyłączania i, o ile wiem, przynajmniej używali płyt grzewczych Hitshee i Pirohiko, przy czym ta ostatnia ustanowiła nowy rekord świata 10:07. Nie jest jasne, czy temperatura Famicom była krytyczna dla tego wyczynuale to jeszcze nie koniec z kłótniami obszerne eksperymenty Niektórzy z tych graczy wdrożyli tę strategię.

„Nie martw się” Hitshee napisał na Twitterze w odpowiedzi na zaniepokojonych komentatorów. „Bawię się kontrolą bezpieczeństwa. Nigdy nie zepsułem konsoli NES i nie jest to tak niebezpieczne, jak mogłoby się wydawać. Jeśli urządzenie się zepsuje, mogę to szybko naprawić. Nawet jeśli uważasz, że nie warto, jest to dla nas ważne badanie i prezentacja. ”

READ  Rodzina z Tennessee odwiedzająca Disney World zauważyła niezidentyfikowany Apple AirTag używany do śledzenia ich nastoletniej córki
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *