Connect with us

Nauka

Nowy thriller szpiegowski od BV Mays – ZAKONTUOWANY – wydany!

Published

on

BV Mays Author

LONDYN, WIELKA BRYTANIA – 29 kwietnia 2021: Olympia Publishers ogłasza wydanie nowej książki, thrillera i przygody szpiegowskiej BV Maysa, KONTRAHENT. Oparta na prawdziwych wydarzeniach niezwykła postzimnowojenna historia przygodowa rozgrywa się w Polsce i Rosji wkrótce po upadku Związku Radzieckiego.

Kobieciarz, Andy Gold, jest Amerykaninem, który mieszka w Polsce i podjął się „pracy szpiegowskiej” dla CIA. Podróż do Rosji w poszukiwaniu spadłych śmieci kosmicznych, a także śledzenie nielegalnej sprzedaży materiałów radioaktywnych terrorystom może być po prostu poza twoim zasięgiem.

Po zimnej wojnie Andy’emu trudno jest wiedzieć, komu może zaufać i czy warto. Dodajmy do tego jego niespokojne małżeństwo z przerażającą Renatą, nic dziwnego, że wpada w ramiona egzotycznych rosyjskich szpiegów.

Historie BV Mays oparte są na dwudziestoletnim doświadczeniu w Europie Wschodniej. Mieszkając tam w okresie przemian gospodarczych i politycznych, zajmował stanowisko kierownictwa wyższego szczebla w kilku międzynarodowych korporacjach i podpisał kontrakt z Ambasadą Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Obecnie dzieli swój czas między Europę i Stany Zjednoczone.

Mieszka w Spokane w stanie Waszyngton. (www.bvmays.net)

Dostępne w: https://www.amazon.com/Contractor-BV-Mays/dp/1800740107/ I https://olympiapublishers.com/books/contractor


Źródło treści: informacja prasowa Olympia Publishers

READ  Symulacja ujawnia, jak mogłaby wyglądać ciemna materia, gdybyśmy mogli ją zobaczyć
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *