Connect with us

Zabawa

Nowy serial od Safe Creator Harlana Cobena już w Netflix

Published

on

Jeśli Ci się podobało, Harlan Cobens Nieznajomy oraz Bezpieczne to masz szczęście, bo teraz na Netflixie wylądowała kolejna seria oparta na twórczości autora. Oto zwiastun:

Na zawsze z dala jest już dostępny do przesyłania strumieniowego i wygląda na interesujący zegarek.

Pięcioczęściowy francuski serial obraca się wokół Guillaume’a Lucchesi (Finnegan Oldfield), który wierzył, że położył kres straszliwej tragedii, w której zginęli dwoje ludzi, których kochał najbardziej: Sonia, jego pierwsza miłość i Fred, jego brat.

Dziesięć lat później Judith, w której się zakochał, nagle znika podczas pogrzebu matki.

W poszukiwaniu jej musi zmierzyć się ze wszystkimi prawdami, które ukrywali przed nim jego przyjaciele i rodzina.

W oświadczeniu Coben powiedział: „Netflix był wspaniałym partnerem w adaptowaniu moich powieści w różnych krajach i jest to szczególnie ekscytujące Na zawsze z dala we Francji.

„Jestem zaszczycony, że mogę pracować z tą niesamowicie utalentowaną francuską obsadą i ekipą”.

Damien Couvreur, szef oryginalnego francuskiego serialu w Netflix, dodał: „Cieszymy się, że Harlan Coben i Calt Studio przenoszą tę pasjonującą historię do Francji.

„Na zawsze z dala posiada wszystkie składniki swoich wspaniałych thrillerów, które zawsze budziły radość w naszych członkach.”

Spektakl rozgrywa się w Paryżu i oparty jest na książce Cobena o tym samym tytule, wydanej w 2002 roku.

Jest to jeden z kilku międzynarodowych seriali Netflixa opartych na twórczości autora, oparty na adaptacji jego powieści Las przeszczepił akcję z New Jersey w USA do Warszawy w zeszłym roku.

Nailia Harzoune jako Judith. Źródło zdjęcia: Netflix

Oczywiste jest, że fani są podekscytowani możliwością zdobycia zębów w serialu. Jedna osoba napisała w mediach społecznościowych: „Jestem uzależniony od wszystkich twoich adaptacji Netflixa, więc dobrze”.

Inny dodał: „To załatwione w piątek wieczorem!”

Trzeci skomentował: „Kasa ścieżka na zawsze na Netflix… nowy@HarlanCobenSeria posortowała mój weekend! Wielki fan! Merci!”

Inny powiedział: „Nie przegap tego.[sic]”

READ  Komisja Europejska zatwierdza polski program o wartości 1,9 miliarda euro w celu wsparcia firm dotkniętych epidemią koronawirusa Indie Edukacja, wiadomości edukacyjne Indie, wiadomości edukacyjne
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *