Connect with us

technologia

Nowy Kindle Paperwhite firmy Amazon ma większy ekran i dłuższą żywotność baterii

Published

on

Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition

Amazonka

Amazonka ogłosił we wtorek trzy nowe wersje swojego e-czytnika Kindle Paperwhite.

To pierwsza duża aktualizacja Kindle Paperwhite firmy Amazon od 2018 roku. Pojawiło się kilka nowych funkcji. Ludzie mogą nie aktualizować swojego Kindle’a bardzo często, może nie dopóki Kindle całkowicie nie umrze, ale jest tu wystarczająco dużo, aby niektórzy ludzie mogli chcieć zamienić. Same Kindle nie są dużym źródłem pieniędzy dla Amazona w porównaniu z resztą biznesu, ale pomagają ludziom kupować książki na Amazon, a nie gdzie indziej.

Trzy modele obejmują standardowy Paperwhite, Paperwhite Kids i paperwhite Signature Edition, który dodaje kilka funkcji oprócz innych modeli. Wszystkie trzy można zamawiać od wtorku i wysyłać 27 października.

Uwaga: Amazon nie oferuje łączności komórkowej dla tych modeli, co oznacza, że ​​jeśli chcesz pobierać książki, gdy nie masz połączenia Wi-Fi, musisz kupić Kindle Oasis, który został ostatnio zaktualizowany w 2019 roku. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że starsze Kindle działały w sieciach 3G, które operatorzy bezprzewodowi na całym świecie wyłączają, gdy przechodzą na 5G.

Oto nowość:

Nowy Kindle Paperwhite Kosztuje 139,99 USD i zawiera większy ekran o przekątnej 6,8 cala (wzrost z 6” w poprzednim modelu) oraz mniejsze ramki po bokach ekranu. Zapewnia żywotność baterii do 10 tygodni na jednym ładowaniu, w porównaniu do 6 tygodni w poprzednim modelu, a teraz obejmuje ładowanie przez USB-C. Pełne naładowanie zajmuje około 2,5 godziny. Podobnie jak w przypadku poprzednich modeli, jest wodoodporny na poziomie IPX8, więc nie musisz się martwić, jeśli wpadnie do basenu. I ma nowy procesor, dzięki czemu strony przewracają się o 20% szybciej niż wcześniej. Wreszcie, otrzymuje funkcję ciepłego światła z wyższej klasy Kindle Oasis, która pozwala dodać pomarańczowy odcień do ekranu, który nie męczy oczu podczas czytania w łóżku.

READ  Android Auto wygląda bardziej jak CarPlay w nowych wyciekających obrazach

Amazon Kindle Paperwhite (2021)

Amazonka

Kindle Paperwhite Signature Edition Kosztuje 189,99 USD i ma te same funkcje co zwykły model, ale ma 32 GB zamiast 8 GB, co oznacza, że ​​jest więcej miejsca na książki i audiobooki. Wygląda tak samo, ale obsługuje również ładowanie bezprzewodowe, więc możesz umieścić go na dowolnej bezprzewodowej ładowarce, którą możesz już mieć, aby naładować telefon. Posiada również automatycznie dostosowujące się światło, które ściemnia się lub rozjaśnia w zależności od światła otoczenia w pomieszczeniu.

Amazon Kindle Paperwhite Edycja dziecięca (2021)

Amazonka

Kindle Paperwhite Kids Wydanie zawiera również te same funkcje, co zwykły Paperwhite, ale kosztuje 159 USD i obejmuje rok Amazon Kids +, przyjazną dzieciom okładkę i 2-letnią gwarancję wymiany.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.