Connect with us

technologia

Nowy iPad Mini może zastąpić laptopa

Published

on

Obraz artykułu zatytułowanego Nowy iPad Mini może zastąpić Twój laptop

zdjęcie: Caitlin McGarry / Gizmodo

Odświeżony wygląd to nie jedyna zmiana, jakiej się spodziewamy iPadaini tej jesieni. Według 9do5Raport na Maca, najmniejszy iPad dostaje procesor A15, USB-C i magnetyczne złącze Smart Connector. Byłby to znaczący impuls dla jego Moc obliczeniowa, ale oznacza również, że prawdopodobnie mógłbyś Użyj najmniejszego iPada jako zamiennika laptopa.

Cytując anonimowe źródła Apple, od 9 do 5Mac twierdzi, że chip A15, który będzie również zasilał serię iPhone 13, będzie wyposażony w tę samą technologię 5 nm, co A14. Kolejną ciekawostką jest to, że Apple podobno pracuje nad jeszcze mocniejszym wariantem A15X. FifaiPad trzeciej generacjiini jest zasilany z chipa A12, który zasila również iPhone’a XS, XS Max, XR i osiem-gen iPad i teniPad Air trzeciej generacji. Od czasu premiery A12 Bionic w 2018 roku pojawiło się kilka układów z serii A – a dokładniej A12X, A12Z, A13 i A14 – więc ten skok powinien mieć sens.

Ruch od 7 nm do 5 nm nie może być super dramatyczny. Jest to jednak wskazówka, że ​​Apple wiąże duże nadzieje z iPadem mprzeprojektowanie ini. Według 9to5Mac, Jabłko jest planuję po prostu uaktualnić A12 w iPadzie klasy podstawowej do A13, który nie jest tak duży.

Dodanie USB-C i Smart Connector jest kolejnym dowodem na to, że Apple stara się dać ludziom więcej powodów do wyboru mniejszego iPada. Na początek otwiera iPada mini do znacznie szerszej gamy urządzeń peryferyjnych, zbliżając go bardziej do iPada Pro i iPada Air.Smart Connector sugeruje również, że możemy zobaczyć maleńką klawiaturę, która pasuje do małego iPada.

Wcześniej w tym roku Bloomberg poinformował również, że iPad Mini miał zostać gruntownie przeprojektowany, aby porzucić przycisk Home i mieć smuklejsze ramki. Z powodu tych zmian rwiarygodny analityk Ming-Chi Kuo mówi, że spodziewa się iPada mwyświetlacz ini od aktualnej wersji 7.9. skakać Cale też od 8,5 do 9 cali.

Większy wyświetlacz, większa kompatybilność z akcesoriami i urządzeniami peryferyjnymi, szybszy procesor? Te zmiany oraz fakt, że iPadOS 15 przyniesie ze sobą kilka fajnych funkcji wielozadaniowości i produktywności? Jasne, wygląda na to, że Apple bardzo się stara, aby sprzedać nas na iPadzieini jako działające urządzenie. Trudno się temu dziwić. Firma Apple pracowała nad tym, aby każdy iPad był bardziej atrakcyjnym zakupem. mimo że z mieszanymi wynikami. Kto wie? To może być dokładnie to, czego potrzebuje najmniejszy tablet Apple. W końcu iPad to mte ma być sterty niezdarny iPad. Okaże się, czy te aktualizacje ulegną zmianie.

READ  Lego Bricktales to oparta na fizyce piaskownica logiczna od twórców Bridge Constructor, która pojawi się w 2022 r
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.