Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Nowy dystrybutor Terex SE na Polskę

Published

on

Nowy dystrybutor Terex SE na Polskę
14 czerwca 2024 r

Samowznoszące żurawie wieżowe Terex wyznaczyły firmę EWPA na swojego dystrybutora w Polsce.

Firma z siedzibą w Komornikach pod Poznaniem powstała w 1989 roku i zamówiła 4-tonowy CBR 40H z 40-metrowym wysięgnikiem i nośnością jednej tony wysięgnika, a także 4,4-tonowy CSE 32 firmy Terex 32 metry wysięgnika i udźwigu końcówki wysięgnika 1,05 tony. Nowe żurawie przeznaczone są dla floty wynajmowanej firmy, chyba że w międzyczasie zostaną sprzedane.

Terexa CBR 40H

EWPA dystrybuuje już kilka żurawi terenowych Terex oraz szeroką gamę produktów z działu Terex Material Processing, a także jest dystrybutorem ładowarek teleskopowych Merlo i dostawcą sprzętu budowlanego Case. Firma twierdzi również, że poszerza swoją ofertę o żurawie Tadano. Oprócz siedziby w Komornikach firma posiada oddziały we Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie.

Prezes Zarządu Szymon Atraszkiewicz powiedział: „Jako dystrybutor wielu marek Terex w Polsce zbudowaliśmy cenną wiedzę i doświadczenie, które przydadzą nam się przy poszerzaniu naszej oferty produktowej o żurawie samomontujące Terex. Zostały zaprojektowane z myślą o doskonałej wydajności i długiej żywotności przy ekonomicznych kosztach operacyjnych i wierzymy, że oferują naszym polskim klientom doskonały zwrot z inwestycji.

(L-P) Tomasz Opaliński z Terexu z Szymonem Atraszkiewiczem i Przemysławem Grzeszczykiem z EWPA oraz Lucą Zanutem z Terexu

Tomasz Opaliński, Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży Terex, dodał: „Chcielibyśmy serdecznie powitać zespół EWPA, znany z doskonałej obsługi i obsługi klienta. Historia EWPA jako dystrybutora innych marek Terex i jej doświadczenie w branży budowlanej oznaczają, że możemy polegać na skupieniu się na obsłudze klienta, co jest jedną z naszych podstawowych zasad. Nie mogę się doczekać ścisłej współpracy z zespołem przy poszerzeniu i rozwinięciu obecności żurawi samowznoszących Terex w zachodniej Polsce.”

READ  Polska blokuje unijny kompromis w sprawie globalnego porozumienia o minimalnym podatku dochodowym od osób prawnych
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *