Connect with us

Zabawa

Nowy czołowy „Pytania na śniadanie” atakowany przez internautów: „W STYLU IMPREZOWY!”

Published

on

Z powodu problemów Marcelina Zawadzka z wymiarem sprawiedliwości, jego praca v Poproś o śniadanie był kwestionowany. Chociaż oskarżony przez P. Pranie pieniędzy Miss Polonia 2011 nie przyznaje się do winy i już jakiś czas temu zapewniała, że ​​niedługo wróci do sali śniadaniowej. Stacja zdecydowała się na razie zastąpić ją inną linią.

We wtorek TVP2 zadebiutowała w porannym magazynie Małgorzata Opczowskaktóry zdobył doświadczenie zawodowe i występował w formatach informacyjnych TVP oraz wiodących telegramach. Przy pierwszej dostawie pudełka śniadaniowego z nowym przyjacielem Tomasz Wolny wyjaśnił powód nieobecności Marcelina zdradziła, że ​​modelka „Poprosiła o przerwę”.

Marcelina Zawadzka wysiaduje na środku jeziora

Jednak Zawadzka, która zajmuje się „swoimi prywatnymi sprawami”, może spać spokojnie. Twój zastępca ponieważ opinia publiczna nie przyjęła go bardzo pozytywnie. Po debiucie Małgorzaty sieć była pełna krytyczne uwagi. Według dużej liczby internautów jest dziennikarzem nie działa w roli głównej.

Po dzisiejszym programie myślę, że Pani Małgosia nie pasuje do tego programu, nie mówiąc już o wspólniku pana Tomka. Jest bardzo sztywny i sztuczny, nie ma w nim wolności słowaco oznacza, że ​​nie chcesz widzieć tej pary,

bDdrVyAJ

Pani Małgorzata zdecydowanie za głośno jak na taki program. Próbuje rozmawiać z przemocą i wrzeszczy na swoich rozmówców,

Nowe kierownictwo Mówi jak szalony młyn do organówChcemy Marceliny – Pisz rozczarowanych widzów.

Internautom też nie spodobała się stylizacja Opczowskiej. Co ciekawe, dzień wcześniej nosiła ten sam strój … Anna Popek w TVP Info. Chociaż taka wpadka z telewizji publicznej jest zagadkowa, widzowie z pewnością mają Nie podobała mu się skórzana sukienka najwyraźniej pożądana przez moderatorów. Niektórzy mówią, że stylizacja Małgorzaty to nie było odpowiednie na tę okazję.

bDdrVyAK
bDdrVyAL
bDdrVyAM
bDdrVyBe

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *