Connect with us

Sport

Nowicjusz Anna Aey rozpoczyna 2-biegową HR, aby pomóc South Range wygrać 4-3 nad Wooster Triway | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Nowicjusz Anna Aey rozpoczyna 2-biegową HR, aby pomóc South Range wygrać 4-3 nad Wooster Triway |  Wiadomości, sport, praca

Staff Photo / Neel Madhavan Nowicjusz z South Range, Anna Aey, otrzymuje gratulacje od kolegów z drużyny po trafieniu 2-run HR, które ostatecznie dało Raiders prowadzenie w środę.

CANTON — Kiedy Anna Aey, studentka pierwszego roku South Range, zaczęła w środę, wiedziała, że ​​Raiders potrzebują tylko jednego biegu.

Dostała dwa z nich iw końcu zrobiło to różnicę.

Aey trafił homera z dwoma runami na początku siódmej rundy, dając South Range prowadzenie dwoma runami. Pomimo konieczności rezygnacji z biegu pod koniec siódmej rundy, Raiders utrzymali zwycięstwo 4: 3 nad aktualnym mistrzem stanu Division II Woosterem Triwayem i awansowali do regionalnych finałów Division III.

„Anna nadchodzi i wspaniale jest, gdy najniższa drużyna wygrywa mecz” – powiedział główny trener Raiders, Jeff DeRose. „W ostatnich kilku meczach przyzwyczailiśmy się do nauki gry od tyłu. Naprawdę nie musieliśmy tego robić przez cały rok. Zrobiliśmy to późno przeciwko Polsce (w finałach okręgowych) i przeciwko kilku innym drużynom i po prostu się opłaciło (środa).

Na początku siódmego meczu South Range miał dwa auty na szachownicy, ale Jayli Wilt podwoił się głęboko w środku pola podczas poprzedniej próby odbijania, aby potencjalnie zwycięski bieg do drugiej bazy.

„W przeszłości walczyłem jako nietoperz” – powiedział Aey. „Mam te kokardy, które noszę (we włosach), a kiedy uderzałem w inne biegi domowe, miałem zawiązane kokardki, więc je zmieniłem. Poszedłem na nagranie i pomyślałem, że to nie musi być idealny ton, po prostu muszę się z nim skontaktować – wszystko, co musimy zrobić, to zdobyć punkty.

Aey nawiązała kontakt, ale nie była pewna, dokąd zmierza piłka, więc po prostu pobiegła. Gdy jako pierwsza zatoczyła koło, w końcu zdała sobie sprawę, że minęła ogrodzenie.

READ  Lionel Messi do Roberta Lewandowskiego: Spojrzenie na piłkarzy z największą liczbą goli w roku kalendarzowym od 2017 roku, wiadomości sportowe

„Nawiązałem kontakt, a potem usłyszałem, jak DeRose krzyczy na mnie, więc myślę, że[zapolowy]go złapie” – powiedział Aey. „Ale potem obejrzałem się i zobaczyłem, że mija, i pomyślałem:„ O mój Boże, teraz wygrywamy! ”

Idąc do domu, Aey została powitana piątką przez asystenta trenera Dona Ferena, zanim została zaatakowana przez swoich kolegów z drużyny Raider.

„Moi koledzy z drużyny są wspaniali” – powiedział Aey. „Absolutnie ich kocham – to najlepsza drużyna, z jaką kiedykolwiek grałem”.

Ale nawet gdy Raiders prowadzą teraz, Triway wciąż miał trzy outy, aby odzyskać prowadzenie.

„Podczas gdy świętowanie było zabawne, zszedłem (do ziemianki) i złapałem przyłbicę, ponieważ wiedziałem, że nadal potrzebujemy trzech ostatnich outów” – powiedział Aey.

Po szybkim uziemieniu, Michelle Lyons z Triway dotarła do bazy z singlem. Wtedy Raiders zaczęli się denerwować.

Wysoka piłka wzdłuż lewej linii pola została kontrowersyjnie zorganizowana w grze, dając Tytanom szansę i zdobywając zwycięską passę na drugim miejscu.

Ale potem Juli Stachowicz zrobiła to, co potrafi najlepiej: złapała dwie pozostałe outy dwoma strikeoutami i wysłała South Range do finałów regionalnych. Stachowicz zakończył mecz z dziewięcioma strajkami, tracąc łącznie pięć trafień w siedmiu rundach.

„Jednej rzeczy dowiedziałem się o lipcu – kiedy spotkałem ją ponownie w siódmej lub ósmej klasie, obserwując, jak gra w podróżniczą piłkę – została pobita, ale nigdy się nie zdenerwowała” – powiedział DeRose. „Wiedziałem, że bez względu na to, co zrobią, ona zachowa spokój. Może oni o tym nie wiedzieli, ale ja na pewno. Będę szczery, nie patrzyłem na ostatnie dwa pałkarze, ale to tylko moja opinia. Wiedziałem, że Julia to ma.

Aey mógł nigdy nie spróbować rzutu początkowego w siódmej rundzie, chyba że Samantha Susany trafiła RBI, co dało remis w szóstej rundzie.

READ  Dominujący Świątek wysyła Polską do ćwierćfinału Pucharu Zjednoczonego

„Remis w grze był ogromny, ponieważ myślę, że myśleli, że nas mają” – powiedział DeRose. „(Miotacz Triway Carter Wachtel) jest cholernie dobrym miotaczem, co do tego nie ma wątpliwości. Ale widzieliśmy dobre rzucanie. Świadomie ustawiliśmy się, aby zobaczyć wysokiej jakości pitching i na pewno się opłaciło.

South Range zakończył mecz z sześcioma bramkami przeciwko Wachtel. Madison Dado miał potrójną, Wilt miał podwójną, a Aey miał home run. Kelly Szolek dodał również RBI dla Raiders.

South Range awansuje teraz do finałów regionalnych po raz pierwszy od 2021 roku, kiedy to dotarło do meczu o mistrzostwo stanu. Raiders spotkają się z Championem w Willig Park w Canton o 17:00 w piątek. Golden Flashes zapewnili sobie miejsce dzięki wygranej 1:0 nad LaGrange Keystone w pierwszym środowym półfinale.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *