Connect with us

Zabawa

Nowe zasady dotyczą browarów NJ, w tym ograniczenia imprez

Published

on

Nowe zasady dotyczą browarów NJ, w tym ograniczenia imprez

Ponieważ branża piwa rzemieślniczego w New Jersey ostrzega mieszkańców, aby nie spodziewali się bardziej ograniczonego doświadczenia, ustawodawca stanowy obiecał wprowadzić przepisy, które byłyby sprzeczne z warunkami licencyjnymi dla browarów, które weszły w życie 1 lipca.

Kluczowym punktem spornym w ramach specjalnych ustaleń Departamentu Kontroli Napojów Alkoholowych jest roczny limit liczby wydarzeń, które browary z New Jersey mogą organizować i w których mogą uczestniczyć.

Zasady, mające na celu zapewnienie, że te specjalne licencjonowane lokale nie otrzymają takich samych przywilejów jak standardowe bary, ustalają limit imprez na miejscu (wydarzenia, takie jak muzyka na żywo lub wieczór ciekawostek) na 25, a limit imprez poza miejscem na 12 (z wyłączeniem festiwali piwa) .

„Piwowarze muszą być selektywni w wyborze rodzaju wydarzeń, które organizują, czy nie” – powiedział Eric Orlando, dyrektor wykonawczy Brewers Guild of New Jersey. „Wszystkie rzeczy, do których ludzie w browarach od dawna się przyzwyczaili, będą prawdopodobnie ograniczone”.

Eksperci branżowi nie byli zaskoczeni zmianą z 1 lipca – wytyczne zostały pierwotnie ogłoszone w 2019 r. i wstrzymane podczas pandemii – ale Orlando powiedział, że ma nadzieję na pewne zmiany w warunkach licencyjnych, aby browary „mogły trochę popracować więcej umiejętności.” tego lata.”

„W takich warunkach wiele browarów w stanie New Jersey będzie się z tym zmagać i szczerze mówiąc, będzie to dla nich trudne lato” – powiedział Orlando.

Przepisy wyjaśniają również, że browary mają menu z lokalnych restauracji na miejscu i mogą umożliwiać gościom dostawy żywności, ale współpraca browarów z konkretnymi sprzedawcami lub ciężarówkami z jedzeniem jest niedozwolona.

Browary nadal są zobowiązane do zorganizowania „wycieczek” dla klientów przed ich obsłużeniem, ale zasady mówią, że stali klienci muszą być oprowadzani tylko raz w roku, o ile browar prowadzi ewidencję uczestników wycieczek.

READ  Zjazd „Power Rangers” złożył hołd zmarłym członkom obsady

„Prawodawca nigdy nie zamierzał przyznać browarom rzemieślniczym z ograniczonymi licencjami takich samych przywilejów jak bar sportowy lub restauracja” – powiedział ABC w swoim ogłoszeniu o specjalnym przepisie z 2019 roku. „Jednak w ostatnich latach coraz większa liczba browarów rzemieślniczych zaczęła serwować alkohol znacznie wykraczający poza to, na co zezwalały lub kiedykolwiek przewidywały ograniczone licencje. Doprowadziło to do skarg na nieuczciwą konkurencję ze strony właścicieli barów i restauracji, którzy posiadają licencje, które pozwalają na pełne przywileje detaliczne”.

Pierwsza próba zmiany przepisów dotyczących browaru w 2018 roku natychmiast spotkała się z reakcją branży i kontrowersją w mediach, co skłoniło państwo do zawieszenia decyzji.

Browary, które nie zastosują się do zaktualizowanych warunków licencji, są karane grzywnami, a ich licencja może zostać zawieszona lub cofnięta.

W odpowiedzi na piątkowe zwolnienie senator stanowy Michael Testa z R-Cape May powiedział, że wprowadzi przepisy, które zniosą najnowsze przepisy.

„Te katastrofalne i destrukcyjne nowe warunki są afrontem dla wolności, którymi powinny cieszyć się nasze browary, gdy dążą do swoich celów i próbują znaleźć miejsce w gospodarce naszego państwa” – powiedział Testa. „Moim zdaniem ABC jest dalekie od sprawiedliwego traktowania naszych lokalnych browarów, co musimy rozwiązać za pomocą nowych przepisów, aby pomóc tym małym firmom”.

Bundestag robi sobie letnią przerwę. Testa powiedział, że wierzy, że jego ustawodawstwo może zostać wprowadzone na następnym kworum Senatu.

Dino Flammia jest reporterem New Jersey 101.5. Możesz się z nim skontaktować pod adresem [email protected]

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z redaktorem w sprawie opinii lub poprawki do tego artykułu.

ZOBACZ: Stany z największą liczbą obserwacji UFO

Dla każdego stanu zamieściliśmy również szczegóły słynnych obserwacji UFO w tym stanie. Warto zauważyć, że prawie trzy czwarte wszystkich obserwacji UFO jest zgłaszanych w Stanach Zjednoczonych odbywają się między 16:00 a północąi zwykle osiągają szczyt między 21:00 a 22:00. Pożywka do przemyśleń, gdy następnym razem będziesz szukał życia pozaziemskiego. Czytaj dalej, aby zobaczyć, które stany miały najwięcej obserwacji UFO.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *