Connect with us

technologia

Nowa mysz Logitech trackball kosztuje 50 USD, aby zwolnić miejsce na biurku

Published

on

Nowa mysz typu trackball firmy Logitech that Ergo M575jest następcą 10-letni Ergo M570. Oferuje lepszą żywotność baterii, a teraz łączy się przez Bluetooth Low Energy, dzięki czemu jest kompatybilny z szerszą gamą urządzeń. Żywotność baterii wynosi 24 miesiące w przypadku korzystania z odbiornika USB firmy Logitech (od 18 miesięcy) lub 20 miesięcy w przypadku połączenia przez Bluetooth. Działa na jednej baterii AA i kosztuje 49,99 USD (44,99 GBP).

Myszy Trackball wymagają trochę przyzwyczajenia, ale świetnie nadają się do mniejszych biurek, ponieważ nie musisz ich przesuwać, aby kontrolować kursor. Jeśli borykasz się z brakiem miejsca podczas pracy w domu, mogą być świetną alternatywą dla tradycyjnej myszy.

Po lewej stronie myszy znajdują się dwa programowalne przyciski.
Zdjęcie: Logitech

Użyj kciuka, aby przesuwać kursor i sterować kulką.
Wizerunek; Logitech

Ergo M575 jest dostępny w kolorze czarnym lub białym. Obydwa mają wyżłobioną powierzchnię na podpórce pod nadgarstki, co ułatwia chwytanie i mają dwa programowalne przyciski po lewej stronie głównych przycisków i kółko przewijania na urządzeniu. Kółko przewijania nie przechyla się jak droższe 99,99 $ MX ErgoErgo M575 nie ma również baterii myszy.

W zależności od wybranego koloru Ergo M575 otrzymujesz inną ilość plastiku pochodzącego z recyklingu: czarna wersja składa się w 50% z przetworzonego plastiku, a biała o 21% mniej.

Ergo M575 firmy Logitech jest już dostępne.

READ  Tak wygląda Elite Dangerous jako strzelanka pierwszoosobowa
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *