Connect with us

technologia

Nowa farma plażowa w Stardew Valley jest warta świeżego startu

Published

on

Ogromna nowa aktualizacja 1.5 do symulacji ulubionych miast rolniczych Dolina Gwiezdnej Rosy Niespodzianka zaczęła się w tym tygodniu. Mówiłem ci już o tym w środę, ale już od kilku godzin gram dobrze, więc powiem ci więcej, bo jest taki dobry. Nowa farma na plaży jest warta rozpoczęcia nowego pliku kopii zapasowej, podobnie jak inne fajne nowe zmiany jakości życia.

Zawsze uważałem, że coroczne aktualizacje Stardew Valley są całkiem dobre we wprowadzaniu zmian, które czynią grę lepszą bez wstrząsania wszystkim, co o niej wiesz. Nigdy nie uruchomiłem Stardew po dużej aktualizacji i czułem się zagubiony i zdezorientowany. Tak właśnie jest w przypadku aktualizacji 1.5. Karta farmy na plaży jest świeża i nowa, ale nie zmienia rutyny, którą znasz.

Oto spojrzenie na całość i trzymaj się. Właśnie zauważyłem wejście do jaskini w lewym dolnym rogu. Nie wiem, czy to dokądkolwiek się udaje, ale dodam to do mojej listy rzeczy do sprawdzenia.

Plaża to przyjemna zmiana tempa, ale ostrzegamy, że zraszaczy nie można umieszczać w piasku. To powiedziawszy, jeśli chcesz zautomatyzować operacje na farmie, musisz się spieszyć, aby odblokować szklarnię lub usunąć ten pojedynczy kawałek brudu pokryty dużymi kłodami. W przeciwnym razie ty i twój najlepszy kumpel będziecie podlewać na zawsze.

Jeśli ty do zrobienia Jeśli chcesz nieco bardziej potrząsnąć swoją zwykłą formułą Stardew, rozpoczynając nowy plik kopii zapasowej, nie przegap zaawansowanych opcji gry pod kluczem. Zremiksowanie składników potrzebnych do skompletowania pakietów Community Center to warta uwagi zmiana. Jestem przekonany, że nie mogę być jedyną osobą, która potrafi wyrecytować rzeczy potrzebne do wiosennej paczki z jedzeniem i wiosennej paczki z owocami.

Jeśli ich szukasz, możesz znaleźć wiele fajnych małych zmian. Na przykład ukryta w menu opcji jest opcja zmiany alarmu dźwiękowego, gdy ryba zostanie złapana na haczyku. Jestem tak dostrojony do domyślnego hałasu, że nie mogłem trzymać się żadnej z nowych opcji, ale hej, są urocze.

READ  Programista sprawił, że los 1993 roku można było odtworzyć w teście ciążowym

Największa i najlepsza część nowej aktualizacji to taka, której ConcernedApe nie chciał zepsuć 1.5 Ogłoszenie o aktualizacji od środy, czego na pewno nie zrobię. Jeśli chcesz szybko dostać się do najfajniejszej (i najgorętszej) części aktualizacji 1.5, pamiętaj, aby załadować jeden ze swoich zapisów, które mają kilka lat, i sprawdzić go nowe drzwi w sklepie Willy’ego to było drażnione na początku tego roku.

Również w ogłoszeniu o aktualizacji ConcernedApe podsumował: „W przyszłym roku będzie więcej ogłoszeń związanych ze Stardew Valley (i być może jeszcze dalej…), na które czekamy”. Powiedział też wcześniej, że a Stardew Valley 2 nie wchodzi w rachubęi że nie zdziwiłby się, gdyby sam zrobił kilka kolejnych aktualizacji Stardew. Bez względu na to, co przyniesie przyszły rok, teraz jest o wiele więcej Stardew do przeżuwania.

'); jQuery (yt_video_wrapper) .remove (); }); }); } function runFacebookPixel () {! function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return; n = f.fbq = function () {n.callMethod? n.callMethod.apply (n, argumenty): n.queue.push (argumenty)}; if (! f._fbq) f._fbq = n; n.push = n; n.loaded =! 0; n.version = '2.0'; n.queue =[]; t = b.createElement (e); t.async =! 0; t.src = v; s = b.getElementsByTagName (e)[0]; s.parentNode.insertBefore (t, s)} (okno, dokument, 'skrypt', '// connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq ('init', '700623604017080'); fbq ('track', 'PageView'); }}

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *