Connect with us

technologia

Nowa aplikacja Xbox firmy Microsoft umożliwia strumieniowe przesyłanie gier Xbox One na iPhone’a lub iPada

Published

on

Aktualizacja aplikacji Xbox firmy Microsoft na iOS i iPadOS jest już dostępna, więc właściciele Xbox One mogą przesyłać strumieniowo gry na swoje urządzenia. Nowa aplikacja Xbox to dostępne w App Store Obejmuje to funkcję gry zdalnej, której właściciele konsoli Xbox One mogą używać do strumieniowego przesyłania swoich gier na iPhone’a lub iPada.

Gra zdalna różni się od usługi Microsoft xCloud, która umożliwia strumieniowe przesyłanie gier bezpośrednio z serwerów zamiast z własnej konsoli Xbox One. Ta funkcja odtwarzania Xbox Remote łączy się tylko z własną konsolą Xbox, a nie z usługą xCloud. Jest podobny do Gra zdalna PS4 firmy Sony Funkcja dostępna również dla systemów Android i iOS.

Chociaż ta aplikacja obsługuje gry Xbox One i Xbox Series X / S, starszych gier Xbox 360 i oryginalnych gier Xbox nie można przesyłać zdalnie na urządzenia z systemem Android lub iOS / iPadOS.

Ta aplikacja obsługuje również dostęp do konsoli Xbox przez WiFi, a nawet połączenie LTE lub 5G. Aplikacja Xbox umożliwia przejęcie kontroli nad domową konsolą Xbox i zdalne uruchamianie konsoli poza domem. Xbox uruchamia się bez dźwięku lub przedniego światła Xbox. Jeśli się rozłączysz, urządzenie wróci do trybu gotowości po krótkim okresie bezczynności.

Nowy Aplikacja Xbox pojawiła się niedawno na Androidziea ta zaktualizowana wersja iPhone’a ma ten sam nowy wygląd i funkcje. Uzupełnia również nowe konsole Xbox Series X i Series S, dzięki czemu gracze mogą szybko pobierać lub udostępniać klipy z gier i zrzuty ekranu. Możesz nawet zarządzać obszarem konsoli i usuwać gry z aplikacji.

Ta nowa aplikacja Xbox jest również znacznie szybsza niż poprzednia wersja iOS, a jej konstrukcja jest ogólnie spójna z nowym pulpitem nawigacyjnym i interfejsem użytkownika konsoli Xbox. Ten nowy projekt jest gotowy do wprowadzenia na rynek konsol Xbox Series X / S 10 listopada firmy Microsoft.

READ  OnePlus 8T ogłosił, że będzie wyposażony w szybkie ładowanie 65 W i wyświetlacz 120 Hz za 749 USD

Niestety zaktualizowana aplikacja Xbox firmy Microsoft nie zmienia sytuacji xCloud. Apple niedawno rozszerzył gałąź oliwną, aby umożliwić usługi takie jak Stadia i xCloud. Miał jednak duży ptaszek, który oznaczałby, że Microsoft musiałby przesłać setki gier indywidualnie jako oddzielne aplikacje, korzystając z technologii przesyłania strumieniowego. Microsoft nie był entuzjastycznie nastawiony do nowych zasad Apple.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *