Connect with us

Zabawa

Nostalgiczna Oliwia Bieniuk pokazała archiwalne zdjęcie z Anną Przybylską: “Moje PIERWSZE spotkanie z mamą” (FOTO)

Published

on

Jako córka Anna Przybylska i & nbspJarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk od początku był skazany na sukces. Dziś ambitna 18-latka podejmuje odważne kroki, by podążać ścieżką opisaną przez matkę i matkęświecą na firmamencie gwiazd. To tylko kwestia czasu, kiedy dziewczyna pojawi się na okładce jednego z najpopularniejszych magazynów, któremu towarzyszy dogłębny, szczery wywiad. Tuż po swoich 18. urodzinach wschodząca celebrytka chciała uczcić swój krok w dorosłość i udzielić pierwszego wywiadu telewizyjnego, siedząc na kanapie Dzień dobry TVN.

Nie sposób nie zauważyć, że Oliwia jest coraz bardziej gotowa do otwarcia się na publiczność. Tyle dla córki Jarosław Bieniuk musi skupić się na przygotowaniu do egzaminów końcowych. Nastolatki również spędzają czas na pielęgnowaniu swoich relacji z & nbspMichał Krasodomski – & nbspmodel i & nbsptalentierter żeglarz oraz & nbsp także najbardziej lojalni „obserwatorzy” Instagrama Oliwii.

Zobacz też: Oliwia Bieniuk w pierwszym wywiadzie telewizyjnym z TATĄ I BRACIAMI!

Aby zaspokoić ciekawość rosnącej liczby fanów (śledzi już profil nastolatki na Instagramie prawie 200 tysięcy osób) Bieniuk organizuje od czasu do czasu serię pytań i odpowiedzi. W & nbsp poniedziałek gwiazda zebrała się dla uczciwości i została stworzona przed internautami, aby odpowiadać na różne pytania fanów. Jeden z & nbspnich chciał wiedzieć, czy Oliwia była zestresowana & nbsp podczas wywiaduDzień dobry TVN.

Tak, byłem bardzo zestresowany – & nbspprzyznała. To był mój pierwszy poważny wywiad.

bDlynuGR

Inny internauta zapytał Oliwię, czy ma wysoką samoocenę. Okazuje się, że – wbrew pozorowi – młoda dziewczyna nie jest pozbawiona kompleksów.

Niewiele – & nbspprzyznała.

Tak, żałuję, że znowu nie miałam długo – & nbspodparła. A & nbsp to moja pierwsza sesja z & nbspmom.

bDlynuGS

Czy uważasz, że Oliwia Bieniuk ma to, czego potrzeba, aby być prawdziwą gwiazdą?

bDlynuGT
bDlynuHm

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *