Connect with us

Zabawa

Nordic Entertainment zabezpiecza prawa F1 dla Polski – Digital TV Europe

Published

on

Nordic Entertainment (NENT Group), dostawca strumieniowej i płatnej telewizji bezpłatnej, podpisał kontrakt na prawa do Formuły 1 w Polsce, jednym z kluczowych rynków Grupy NENT, w związku z międzynarodowym wdrożeniem usługi transmisji strumieniowej Viaplay in Is Attacked.

Od 2023 roku Viaplay będzie ekskluzywnym polskim domem Formuły 1 z lokalnymi relacjami z zawodów w sportach motorowych. Umowa rozszerza długoterminowe partnerstwo Grupy NENT z Formułą 1 na dziewięć rynków europejskich.

Viaplay pojawi się w Polsce w sierpniu w pojedynczym pakiecie w cenie 34 zł miesięcznie.

W Polsce Viaplay będzie transmitować na żywo wszystkie wyścigi Formuły 1, mecze kwalifikacyjne i jednostki treningowe w sezonach 2023, 2024 i 2025, w towarzystwie programów studyjnych oraz polskich komentatorów i ekspertów. W Polsce będą również dostępne bezpłatnie cztery wydarzenia na żywo w sezonie oraz pakiet z atrakcjami na wszystkie wydarzenia.

Grupa NENT niedawno przedłużyła swoje polskie prawa do piłki nożnej Bundesligi do 2029 roku i od jesieni będzie pokazywać Ligę Europejską UEFA i Ligę Konferencyjną UEFA.

Grupa NENT posiada już prawa do Formuły 1 w Szwecji, Norwegii, Danii, Islandii, Estonii, Łotwie i Litwie. Firma nabędzie prawa w Finlandii w 2022 roku.

Anders Jensen, prezes i dyrektor generalny NENT Group, powiedział: „Burzliwe emocje związane z Formułą 1, wraz z naszym wyjątkowym wyborem oryginałów, filmów i seriali Viaplay, będą idealnym uzupełnieniem Bundesligi i klubowej piłki nożnej UEFA na Viaplay w Polsce. Nasze relacje z Formuły 1 są najwyższej jakości i nie możemy się doczekać, aby podzielić się nimi z wieloma polskimi fanami. Umowa ta po raz kolejny pokazuje, w jaki sposób długoterminowe partnerstwo Grupy NENT z właścicielami praw zapewniło nam pozycję lidera w dziedzinie transmisji strumieniowej w Europie i lidera rynku w Polsce. “

Michaella Snoeck, szef Formuły 1 ds. Media Rights, powiedział: „Z przyjemnością ogłaszamy nawiązanie współpracy z usługą transmisji strumieniowej Viaplay Grupy NENT w Polsce, która zapewnia fanom sportu ekskluzywne relacje na żywo ze wszystkich wydarzeń Formuły 1. Oferty sezonowe, w tym cztery wyścigi na żywo i pełny pakiet najważniejszych wydarzeń można oglądać bezpłatnie. Nasze partnerstwo z Grupą NENT zacieśnia się i jest nam niezmiernie miło, że zachwycą fanów wysoką jakością i szczegółowością reportażu z wydarzenia lub w swoim studio w Warszawie. “

READ  Netflix, który chce wznowić produkcję, ma dość nowych treści na 2020 rok

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *