Connect with us

technologia

No Smash Bros. Ultimate na Evo 2022 z powodu Nintendo

Published

on

Plakat przedstawia niektórych wojowników z Super Smash Bros. Ultimate firmy Nintendo na Switch.

obraz: Nintendo

Super Smash Bros. nie jest przedstawiony w Evo 2022, największe wydarzenie roku w grach walki. Organizacja e-sportowa należąca do Sony ogłosiła utratę platformówki w oświadczeniu dzisiaj na Twitterzei wydawał się winić za decyzję Nintendo, która w przeszłości próbowała ściśle kontrolować sposób, w jaki jej gry są prezentowane na wolności.

Po ujawnieniu, że pełna lista gier, które zostaną rozegrane na Evo 2022, zostanie ogłoszona w transmisji na żywo na Twitchu 8 marca, organizacja przewidziała pytania na ten temat rozwalić bracia mówiąc z góry, że nie zostanie uwzględniony. „Chcemy poinformować Cię wcześniej Super Smash Bros. już się nie pojawi” – ​​napisali organizatorzy Evo. Od 2007 roku widzieliśmy historyczne momenty Super Smash Bros. na wydarzeniach Evo. Jesteśmy zasmuceni, że Nintendo postanowiło nie kontynuować tej spuścizny z nami w tym roku”.

Evo było online dopiero w zeszłym roku z powodu pandemii i 2020 odwołany z powodu zarzutów o niewłaściwe zachowanie seksualne przeciwko ówczesnemu CEO turnieju. Zanim, Smash Bros. Ultimate było zaprezentowane na wydarzeniu w 2019 roku. Zmiażdż Bros. Meleei później Smash Bros. Wii Uoba stały się kluczowymi częściami serii turniejów każdego roku, co zaowocowało kilkoma konkurencyjnymi meczami i momentami, które są teraz uważane są za ważne momenty w historii e-sportu obok legendarnej spuścizny serii gier walki, takich jak uliczny wojownik oraz Tekken.

Jednak Nintendo nie zawsze grało dobrze z Evo. ten Mario-Producent haniebnie próbowałem wyłączyć bijatyka Turniej na Evo 2013i nalegał, aby nie pozwolić na transmisję turnieju na żywo rozwalić bracia Mecze. Jednak po ogromnym luzie ze strony fanów i graczy firma ostatecznie się poddała.

W marcu 2021 r. Sony ogłosiło, że kupi Evo. W listopadzie ubiegłego roku Nintendo ogłosiło, że współpracuje z Panda Global własny gospodarz rozwalić bracia kurs konkursowy, choć firma nie podała jeszcze żadnych szczegółów, kiedy rozpocznie się ta seria. Nie jest jasne, czy te konkurencyjne wydarzenia odgrywają rolę w tej decyzji.

„Nintendo z przyjemnością kontaktuje się z fanami podczas poprzednich turniejów Evo i życzy organizatorom programu powodzenia w ich nowym przedsięwzięciu” Rzecznik Nintendo powiedział wtedy. „Będziemy nadal przeglądać Evo i inne możliwości, zgodnie z planami na przyszłość online i offline Super Smash Bros. aktywność turniejowa.”

Nintendo, a Evo nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Evo 2022 byłby pierwszym razem Super Smash Bros. Ultimate mógł pojawić się na wydarzeniu ze wszystkimi postaciami do pobrania. Trzy lata po premierze Nintendo ogłosiło to w październiku ubiegłego roku Królestwa Serca sora byłby 86. i ostatnim zawodnikiem w grze. Zawodowiec walczący w zwarciu i były zwycięzca Evo Juan „Hungrybox” Debiedma, Zalecana Gracze poprowadzą swój własny turniej w Las Vegas 5 sierpnia, w ten sam weekend co Evo 2022.

READ  Polska odmawia gry z Rosją w nadchodzących rozgrywkach mundialu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.