Connect with us

technologia

Nintendo ożywia Game & Watch, jeden z najstarszych handheldów z lat 80

Published

on

Przenośna konsola Game & Watch, po raz pierwszy wprowadzona w 1980 roku i produkowana do 1991 roku, była odpowiedzialna za wprowadzenie Nintendo na mapę. To było dalekie od dzisiejszego Nintendo, które jest normalne publikuje bestsellery Gry, łączy ludzi w sieci i wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość w samochodach zabawkach.

Game & Watch to seria gier przenośnych, które Nintendo sprzedawało, zanim świat pokochał Game Boy. W tamtych czasach w trybie Black & White Game & Watch grało tylko w jedną grę naraz.

Nowa gra i zegarek nabiera kształtu oryginału dzięki czerwono-złotemu wzornictwu, ale jest ładowana przez USB-C i jest dostępna w kolorze. Gra w trzy gry: „Super Mario Bros.”, „Super Mario Bros .: The Lost Levels” i „Ball (wersja Mario)”. Jedynie „Ball”, żonglerka, pozostaje czarno-białą.

Fani „Super Mario Bros.” Gra natychmiast rozpoznaje kultową muzykę.

Tryb wieloosobowy dla Game & Watch oznacza po prostu, że jesteś w „Super Mario Bros.” może najpierw grać jako Mario. a potem poproś znajomego lub członka rodziny o zabranie konsoli, aby zagrać jako Luigi. Żadnego z tych nowoczesnych połączeń z biznesem internetowym tutaj.

Jak sama nazwa wskazuje, konsola Game & Watch to także dosłownie zegarek. Naciśnięcie przycisku Czas spowoduje wyświetlenie zegara obok skaczącego Mario.

Chociaż Game & Watch nie była pierwszą próbą grania w gry wideo przez Nintendo, był to pierwszy sukces, który doprowadził do powstania Nintendo Entertainment System w 1985 roku i Game Boya w 1989 roku.

Game & Watch nie jest tak sławny jak niektóre inne systemy gier Nintendo, ale był to pierwszy system z padem kierunkowym w kształcie litery +, który został po raz pierwszy znaleziony w Donkey Kong Game & Watch w 1982 roku. Jego sukces nadał także grom przenośnym pewną legitymację, co było niszą, której twórcy gier wideo nie byli pewni w latach siedemdziesiątych.

READ  Rewolutor technologiczny Holdson zabezpiecza inwestycję o wartości 150 000 funtów

Nintendo już zanurzyło się w nostalgicznym królestwie Game & Watch, wydając wersję w ciągu ostatniej dekady i dodając Mr. Game & Watch, anonimową postać występującą w wielu wczesnych grach Game & Watch, do swojego „Super Smash Bros” ”. Gry.

Firma niedawno wydała szczelinę. W ostatnich latach klasyczne wersje NES i Super Nintendo zostały sprzedane z kilkunastoma grami i oryginalnymi kontrolerami. Teraz Nintendo jest w pełnym trybie świętowania: obchodzimy 35. rocznicę Mario. Firma ogłosiła szereg produktów Mario, w tym nową grę Battle Royale oraz ponowne wydania Super Mario 64, Super Mario Galaxy i Super Mario Sunshine.

Gra i oglądanie jest teraz w centrum uwagi. Game & Watch z okazji 40-lecia będzie dostępny w sprzedaży przez ograniczony czas 13 listopada i kosztuje 49,99 USD.

David Goldman z CNN Business przyczynił się do powstania tej historii.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *