Connect with us

Świat

Niezamężne dziewczyny w Indiach nie uprawiają cielesnych czynności dla zabawy: Sąd Najwyższy w Madhya Pradesh | Indie Aktualności

Published

on

INDORE: Bank Indore Sądu Najwyższego Madhya Pradesh odmówił zwolnienia za kaucją mężczyźnie oskarżonemu o „gwałt pod pretekstem małżeństwa”, ponieważ niezamężne dziewczęta w Indiach „nie angażują się w czynności cielesne dla zabawy”.
„W świadomej opinii tego sądu Indie są, z wyjątkiem kilku przypadków, społeczeństwem konserwatywnym. Nie osiągnęło jeszcze takiego poziomu (zaawansowania lub niższego) cywilizacji, aby niezamężne dziewczęta, bez względu na wyznanie, dla zabawy chłopców oddawały się czynnościom cielesnym, chyba że na to wskazuje przyszła obietnica, zapewnienie małżeństwa” sprawiedliwość bank sprawiedliwości Subodh AbhyankaraDodaje: „A żeby udowodnić swoją rację, nie jest konieczne, aby ofiara za każdym razem próbowała popełnić samobójstwo, jak w niniejszej sprawie”.
Skarżąca otruła się 2 czerwca tego roku, dzień po tym, jak rzekomo odmówiono jej zawarcia małżeństwa. Policja zabrała jej „akt zgonu”, ale na szczęście przeżyła.
Pozwany zostaje oskarżony IPC Sekcje 376 (gwałt), 376 (2N) (powtarzalny gwałt na tej samej kobiecie), 366 (porwanie lub nakłonienie kobiety do małżeństwa) i różne sekcje Pocso akt na posterunku policji Mahakal w Ujjain. Jego rada Umesh Sharma, zarzucił w sądzie, że pozwany miał dwuletni romans ze skarżącym i że z własnej woli wszedł w fizyczny związek.
Sharma twierdził, że skarżący miał 21 lat i pod naciskiem członków rodziny fałszywie twierdził, że incydent miał miejsce około trzy lata temu. Rodzice zarówno oskarżonego, jak i skarżącego byli przeciwni małżeństwu ze względu na wyznawaną religię, więc prawnik Sharma powiedział, że w tych okolicznościach nie można powiedzieć, że oskarżony był zgwałcony.
Prokurator zignorował zwolnienie za kaucją, twierdząc, że oskarżony wielokrotnie zgwałcił kobietę pod pretekstem zawarcia związku małżeńskiego od października 2018 r. i 1. Doprowadziło to do próby samobójczej, powiedział.
Po wysłuchaniu obu stron sąd odmówił zwolnienia za kaucją i stwierdził, że w większości przypadków gwałtu obrona pozwanego jest taka, że ​​„oskarżenie było stroną wyrażającą zgodę i, w większości przypadków, oskarżony odnosi korzyści w przypadku wątpliwości.
„Chłopiec, który wchodzi w fizyczną relację z dziewczyną, musi zdać sobie sprawę, że jego czyny mają konsekwencje i powinien być gotowy stawić czoła tym samym, co dziewczyna, która zawsze jest odbiorcą, ponieważ grozi jej poczęcie jego i jej wstydu w społeczeństwo, jeśli ich związek zostanie ujawniony ”- powiedział sąd.

READ  Nacisk dyplomatyczny, aby zapobiec kolejnej wojnie Izrael-Hamas w Gazie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *