Connect with us

Zabawa

Niespodziewane pożegnanie z programem „Love Island. Wyspa miłości”. Stało się!

Published

on

W piątek widzowie „Love Island. Die Insel der Liebe” z niecierpliwością czekali na wiadomość o tym, kto tym razem pożegna się z większą zabawą. Już w pierwszych minutach niedzielnego odcinka wszystko stało się jasne. A to był dopiero początek emocji!

Gra Love Island staje się ostrzejsza. Tym razem widzowie wskazali dwie pary, które ich zdaniem miały najmniejszą szansę na miłość poprzez aplikację „Insel der Liebe”.

Pobierz aplikację Island of Love

Wybór padł na Mundka i Natalię oraz Adę i Mikołaja.

Spośród nich pozostali uczestnicy zostali poproszeni o wskazanie uczestnika i uczestnika, który pożegna się z programem. Wybrali Natalię i Mundka.

Dziewczyna bardzo źle przyjęła tę wiadomość i nie mogła powstrzymać łez. Inni też nie ukrywali swoich uczuć.

To był z pewnością jeden z najtrudniejszych momentów w tym programie dla wszystkich. Jednak pustka, którą zostawili Natalia i Mundek, została szybko wypełniona!

W rezydencji pojawił się Kamil, 32-letni agent nieruchomości mieszkający w Nowym Jorku. Mężczyzna prawdopodobnie kazał wszystkim damom w rezydencji miłości zmiękczyć kolana, a panowie poczuli dreszcz strachu!

Emocje jeszcze bardziej rozgrzały SMS-y, które otrzymali Dominik i Julia, a które zostały wysłane w bardzo romantyczny dzień.

Wszystkich jednak ciekawi, kto może się ukrywać, np. H. W oddzielnej sypialni. Użytkownicy aplikacji decydują, kto ma szczęście!

Pobierz aplikację Island of Love i zdecyduj, kto spędzi słodkie chwile w sypialni!

Pomponik patronem medialnym programu!

Zobacz specjalny reportaż „Wyspa miłości. Wyspa miłości”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *