Connect with us

Sport

Niemieckie media nierozważne dla Lewandowskiego. Piłka nożna „Numer Artystyczny”

Published

on

Bavaria Monachium nowy sezon skutecznie się rozpoczął Liga Mistrzów. Obrońca trofeum pokonał Atletico Madryt 4: 0 po bramkach Kingsleya Comana (dwa), Leona Goretzki i Corentina Tolisso. Obrońcy Atletico nadal dokładali wszelkich starań, aby to zapewnić Robert Lewandowski Nie miał życia. Zabrał piłkę? Trzech graczy trzymało się go. Czy kontrolował piłkę? Rzucili się do jego stóp, żeby go otrząsnąć. A więc akcja za akcją przez całą grę. Jak to idzie, Lewandowskiego wymyślił dla siebie nową rolę: zaczął schodzić coraz głębiej i coraz częściej na margines. Zaczął grać – Dawid Szymczak w swoim tekście zapisał polskie wykonanie. Jak oceniono napastnika? Bawaria z niemieckich mediów?

Obejrzyj wideo
Lewandowski został królem strzelców Bundesligi [ELEVEN SPORTS]

Niemieckie media oceniają Lewandowskiego stricte w meczu z Atletico. „Był obserwowany przez cały mecz”

Niewiele miejsca pozostawiono Lewandowskiemu. Portal sportbuzzer.de przyznał Polakowi ocenę „4”, gdzie „1” oznacza światową klasę, a „6” – występ wśród krytyków. – Król strzelców ubiegłego sezonu w pierwszej akcji pokazał „numer artystyczny” i jego strzał z powietrza nie trafił w bramkę o kilka metrów. Dużo pracował, był zaangażowany w zdobycie gola Bayernu 2: 0 – tak niemiecki portal podsumował występ napastnika. „Bild” zatytułował swój raport po meczu „Bayern wciąż w potrójnej koronie”. Nic nie zostało napisane o słupie, a bohaterem spotkania był Kingsley Coman. „Wielki bohater z Lizbony” – pisał o Francuzach Heiko Niedderer z „Bilda”.

Portal theport.de przyznał Lewandowskiemu ocenę 3,5. – Przez prawie cały mecz był obserwowany przez obronę Atletico. Polak tylko dwukrotnie wpadł w strzelaninę, ale Oblak nie musiał interweniować. To dla niego niezwykłe, że nie wziął udziału w żadnym z czterech goli – to komentarz na sport.de.

Niemiecki dziennik „Abendzeitung München” przyznał Polakowi „3”. – Z wyjątkiem strzału nożyczkami, był niewidoczny. Tym razem inni odegrali kluczową rolę – zostało to napisane w raporcie po meczu. Statyczny portal sofascore.com ocenił Polaka na „6” w skali od 1 do 10, co oznacza, że ​​był najsłabszy w drużynie Niemiec.

READ  Iga Swi-tek rozśmieszyła wszystkich, pytając o Nadala. Po finale pogratulował Djokoviæ Tenis

Z drugiej strony Hiszpan uznał „Marca” Lewandowskiego za najgorszego zawodnika na boisku w barwach Bayernu. Dostał tylko jedną z trzech możliwych gwiazdek. David Alaba i Benjamin Pavard również zasługują na taką samą ocenę jak Polak.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Czy wiesz coś, co warto opublikować? Chciałbyś zwrócić uwagę na problem? Napisz do nas: [email protected]

Przeczytaj także:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *