Connect with us

Świat

Niemcy. Zabójstwo pięciorga dzieci w Solingen. Najstarszy Zdyo napisał SMS-a | Wiadomości ze świata

Published

on

Jak donosi „wizerunek„Prokuratorzy oskarżyli już 27-letnią kobietę o zabójstwo pięciorga dzieci. Kobieta, która ją sama wychowywała, miała problemy z zerwaniem z mężem. W wyniku załamania miała odebrać dzieciom życie. Później próbowała ma zamiar popełnić samobójstwo rzucając się przed nadjeżdżający pociąg, jest w ciężkim stanie, ale jej życie nie jest już zagrożone.

Niemcy. Morderstwo pięciorga dzieci w Solingen – Śledczy podają szczegóły śledztwa

Rok temu małżeństwo 27-latka nie powiodło się. Żona wychowała czworo dzieci męża i dwoje pozostałych dzieci z różnych ojców. Z rodzeństwa przeżył i był tylko najstarszy chłopiec, 11-letni Marcel szkoła. Tego dnia kobieta zadzwoniła do ośrodka i poprosiła o zwolnienie syna z zajęć. Powodem była śmierć bliskiego członka rodziny.

Kiedy 11-letni Marcel wrócił do domu, wiedział już, co stało się z jego rodzeństwem. Potem napisał do przyjaciela: „Nie spotkamy się więcej, moje rodzeństwo nie żyje”. Potem chłopiec i jego matka udali się na stację kolejową Dusseldorf. 27-latek miał wysłać najstarszego syna swojej babci. Później napisała do swojej matki, mówiąc, że zabiła dzieci i poddała się 20 minut później pociąg.

Sekcja zwłok wykazała, że ​​dzieci były najpierw odurzone, a następnie uduszone przez matkę. Zwłoki jednorocznej Meliny, 2-letniej Leonii, 3-letniej Sophii, 6-letniego Timo i 8-letniego Luca odkryli policjanci w łóżkach. Wcześniej rodzeństwo powinno zjeść śniadanie. Najprawdopodobniej dostali odurzające jedzenie. Kobieta następnie pociągnęła nieprzytomne dzieci do ich łóżeczek i udusiła je.

11-letni Marcel nie był przesłuchiwany i pozostaje pod opieką swojej babci. Miasto Solingen utworzyło konto darowizn, na które można przesyłać środki finansowe na jedyne żyjące dziecko. Miasto pokryje również koszty pogrzebu zmarłych ofiar.

************

Przemoc w rodzinie – czy szukasz pomocy?

Czy doświadczasz przemocy domowej? Szukasz pomocy? Na przykład możesz udać się do pogotowia National Blue Line Ambulance for Victims of Domestic Violance Service. Poradnia telefoniczna „Blue Line” czynna jest codziennie od 12:00 do 18:00 pod numerem 22 668-70-00. Dowiedz się więcej na tej stronie.

READ  Strzelcy na motocyklach zabijają w Nigrze co najmniej 58 osób

Jeśli twoje życie jest zagrożone, zadzwoń pod numer alarmowy 112.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.