Connect with us

technologia

Niektóre urządzenia Amazon Echo są dostępne tylko na dzień dzisiejszy

Published

on

Wszystkie produkty rekomendowane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Teraz jest dobry moment na zakup inteligentnego głośnika – zwłaszcza jeśli szukałeś lepszego alarmu w czasie letnim. Amazon ma oferty Gold Box na wiele urządzeń Echo tylko na dziś (14 marca). Wyświetlacze otrzymały największe rabaty, a do sprzedaży trafia przypominający budzik Echo Show 5 50 $ (od 90 $) i pojawia się większy Echo Show 8 80 $ (poprzednio 130 USD).

Kup Echo Show 5 na Amazon – 50 USD

Kup Echo Dot z zegarkiem na Amazon – 45 USD

Kup Echo (4. generacji) na Amazon – 80 USD

Nie potrzebujesz ekranu? Obecna generacja Echo Dot spadła do 35 $ (dawniej 50 USD), podczas gdy wersja z zegarkiem jest 45 $ (zwykle 60 USD). A jeśli wolisz coś nieco mocniejszego, dostępne jest standardowe Echo 80 $ zamiast zwykłych 100 dolarów.

Plik Echo Show 5 to łatwy wybór, jeśli szukasz urządzenia przy łóżku. Dopóki nie masz nic wspólnego z urządzeniem wyposażonym w kamerę (jest ekran prywatności), Show 5 ma odpowiedni rozmiar na stolik nocny, ma funkcję alarmu wschodu słońca i zapewnia zaskakująco wysoką jakość dźwięku . Echo Show 8 to również solidne urządzenie, ale jego rozmiar sprawia, że ​​lepiej nadaje się do wycieczek kuchennych.

Konwencjonalne głośniki są teraz również łatwym wyborem. Plik Kropka echa zapewnia wysokiej jakości dźwięk w cenie (z wejściem 3,5 mm dla mocniejszych głośników), a wariant zegara jest oczywistym wyborem, jeśli chcesz wiedzieć, czy spóźnisz się do pracy. Plik regularne echoteraz oferuje naprawdę przyjemny dźwięk w wielu miejscach w Twoim domu. Chodzi o to, czy chcesz wejść do ekosystemu inteligentnego domu Alexa.

READ  Oto jak zobaczyć BlizzCon 2021

konsekwencje @EngadgetDeals Sprawdź na Twitterze najnowsze oferty techniczne i kup rekomendacje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *