Connect with us

technologia

Niektóre piksele otrzymają Androida 12 zamiast Androida 13

Published

on

Ryan Haines/Władza Androida

TL; DR

  • Google zareagowało po tym, jak niektóre Pixele otrzymały Androida 12 zamiast Androida 13.
  • Firma twierdzi, że nie popełniła błędu i że ta aktualizacja była rzeczywiście zamierzona.
  • Producent pikseli twierdzi, że usprawni wiadomości w powiadomieniu o aktualizacji Androida 12.

Teraz Google odpowiedział na otrzymane wiadomości w oświadczeniu Urząd Androida. Gigant wyszukiwania stwierdził, że faktycznie zamierzał wdrożyć aktualizację Androida 12 niektórym właścicielom Pixela, którzy korzystają ze starszej wersji Androida 12. Właśnie okazało się, że ta starsza wersja zbiegła się z premierą Androida 13.

Sprawdź wyjaśnienie poniżej:

15 sierpnia urządzenia Pixel ze starą wersją Androida 12 otrzymały powiadomienie o wcześniej wydanej aktualizacji Androida 12 z poprawkami błędów. Komunikaty w powiadomieniu były mylące z synchronizacją Androida 13 i są obecnie zmieniane dla jasności.

Oświadczenie Google dodatkowo podkreśla, że ​​ta aktualizacja Androida 12 jest odrębna od OTA dla Androida 13 i że może minąć kilka tygodni, zanim nowa aktualizacja będzie dostępna na Twoim urządzeniu.

Cieszymy się, że firma usprawniła powiadomienie o tej aktualizacji Androida 12, ponieważ prawdopodobnie udało się uniknąć wielu nieporozumień. Powiadomienie początkowo wskazywało, że Android 12 to nowa aktualizacja (wraz z napisem „Przedstawiamy Androida 12”), nie wspominając o Androidzie 13.

READ  Babcock otrzymuje kolejne zamówienia na program polskiej fregaty PIECZNIK
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *