Connect with us

Zabawa

Niedźwiecki i inne gwiazdy Trójki założyły Radio 357. W kilka godzin zebrali prawie 100 000 zł

Published

on

„Kiedyś było takie radio… i już go nie ma. Ale radio składa się z ludzi, a nie z budynku czy częstotliwości. BĘDZIEMY NALEŻYĆ GRAĆ!” – Czytaliśmy artykuł, który ukazał się na fanpage’u Radia 347. W poniedziałek 5 października na platformie internetowej patron Ruszyła też akcja zbiórki pieniędzy, dzięki której możesz wesprzeć najnowszy projekt dziennikarzy związanych z Polskim Radiem Drei.

Radio 357. Pierwsze godziny zbierania funduszy dla Patronite przerosły oczekiwania

Pierwsze godziny kolekcji przyniosły imponujące efekty. Przez 22 zebrano łącznie 95 tys. Zł od ponad 3700 klientów. Dzięki temu jeden z trzech celów został osiągnięty z zainteresowaniem w zaledwie kilka godzin – koncert dzięki zespołowi list przebojów. Koszt tego projektu oszacowano na 50 000 zł. Zł. Kolejne kroki to platforma podcastowa, która zajmie 200 tys. Zł miesięcznie i wartość nowoczesnego radia internetowego 500 tys. zł.

Radio 357. Kto będzie częścią nowego projektu?

Radio 357 to najnowsza inicjatywa dziennikarzy Radio trzecie. Sama nazwa nawiązuje do adresu, pod którym mieści się Trójka, tj. H. Ul. Myśliwiecka 3/5/7. W projekcie nowej stacji internetowej wezmą udział m.in.Marek Niedźwiecki, Kuba Strzyczkowski, Piotr Kaczkowski, Piotr Stelmach, Michał Olszański, Agnieszka Szydłowska i Tomasz Rożek. Większość z nich była powiązana z poprzednią stacją radiową przez kilka, a nawet kilkadziesiąt lat.

– Myślę, że takie radio czekało na słuchaczy i wszystkich, którzy nie potrafili już stworzyć radia, które kochali. Liczymy na stworzenie nowoczesnego radia, które będzie sprzyjało nowym technologiom i trendom, zachowując jednocześnie tradycję radiową, z której wszyscy pochodzimy – powiedział. w rozmowie z next.gazeta.pl Piotr Stelmach. Dodał, że w przyszłości redakcja radia powiększy się o kolejnych wybitnych dziennikarzy.

Obejrzyj wideo
O co chodzi z tą trójką? Wyjaśniamy

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *