Connect with us

Zabawa

New Amsterdam i Sky Rojo to ostatnio dwa najpopularniejsze

Published

on

Nowa seria Alex Pina trafiła na Netflix w zeszły weekend. Twórcy jednego z największych hitów serwisu nie zadowoli jednak przyjęcie filmu „Sky Rojo” w Polsce. Następca House of Paper nie wygrał pierwszego rankingu Netflix TOP 10.

Dziękuję za przybycie i przeczytanie o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz nas znaleźć wpisując adres rozrywka.blog.

Netflix od ponad roku informuje swoich użytkowników o tym, które tytuły z krajów cieszą się największym zainteresowaniem społecznym. Nic nie wskazuje na to, aby kierownicy budowy planowali zmianę tej strategii. Dlatego w Entertainment.Blog możemy co tydzień informować Cię o najpopularniejszych produktach. Co Polacy widzieli w ciągu ostatnich siedmiu dni?

Top 10 Netflix Polska – najgorętsze produkty tego tygodnia na VOD:

10. Dopasowywanie (pięć środków w dół)

Znalezienie prawdziwej miłości to problem, który nie pozwala wielu z nas zasnąć. W „odpowiednim” świecie problem ten rozwiązuje specjalna aplikacja, która sprawdza naszą tożsamość na poziomie genetycznym. Jak wspomniały osoby, które miały już okazję oglądać nową serię Netflix, ta jest ciekawszą koncepcją wydajnościową. Jednak pomysł znalezienia partnera w krótkim czasie był na tyle ciekawy, że wielu Polaków zainteresowało się produkcją.

Wynik: 12 punktów

9.Instinct (trzy miejsca w dół)

Produkcje Patryka Vegi na tyle często znajdują się na liście Netflix TOP 10, że powoli kończą mi się pomysły, jak o nich pisać. Nie sądzę, aby powtarzanie tego, co oczywiste, miało sens. Patrick Vega to bardzo popularny reżyser na naszych warunkach. I nie ma absolutnie żadnych oznak, że to się zmieni w nadchodzących latach.

Wynik: 16 punktów

8. Paw Patrol (powrót do przeglądu)

Od początku 2021 roku „Psi Patrol” nie był tak mocny jak wczesną jesienią i zimą, ale pozostaje najpopularniejszym serialem dla dzieci w serwisie Netflix Polska. Historia grupy zaprzyjaźnionej czwórki ma tę zaletę, że można ją zobaczyć w jednym odcinku z prawie najmłodszym. Bo nawet w takiej aranżacji Psi Patrol Cię zabawi.

READ  Mikołaj Jędruszczak spotyka Polaków, których złamało zamknięcie cmentarzy. Szybko powstał z hipokryzji. - Ale czy poważnie myślisz o kapusie?

Wynik: 18 punktów

7. Riverdale (dwa miejsca)

Riverdale, jako jedyna produkcja tego tygodnia, raz pokonała „New Amsterdam” i zajęła pierwsze miejsce na szczycie. Licencjonowane produkty tego typu często rozszerzają swoją bibliotekę z tygodnia na tydzień i odcinek po odcinku, dzięki czemu osiągają w naszym rankingu mocne indywidualne nagrania. A potem mogą odejść na kilka dni. Dlatego Riverdale zajmuje „dopiero” czwarte miejsce od dołu.

Wynik: 28 punktów

6. Paradise PD (ostatnie cztery miejsca)

Animacja „Paradise PD” odnotowała znaczny spadek w ciągu ostatnich kilku dni. Zaledwie tydzień wcześniej był na drugim miejscu i wygląda na to, że może wzrosnąć. Ostatni sezon serialu zawiera więcej odcinków niż poprzednie dwa odcinki. Jednak zainteresowanie produkcją nie wydaje się być duże.

Przeczytaj także: Oto nasze podsumowanie ostatnich odcinków „Paradise PD”.

Wynik: 30 punktów

5. Jenny i Georgia (dwa ostatnie miejsca)

“Ginny & Georgia” spada nieco każdego tygodnia, ale wciąż robi wrażenie. Mówimy o produkcji, która od miesiąca trafia na pierwsze strony gazet. Ten typ występów nie jest powszechny. Pojawi się w nadchodzącym artykule Netflix TOP 10 na cały marzec.

Wynik: 43 punkty

4. Zabij urojenia (nowe).

Jedno jest pewne – „Killer Illusions” na pewno nie znajdzie się na liście najlepszych pełnych filmów 2021 roku. Recenzje thrillerów z Kristen Davis, Dermotem Mulroney, Chanolą Hampton i Greer Grammar są naprawdę okropne. Inną rzeczą jest to, że Netflix nie wydaje się przejmować takimi rzeczami, o ile film lub serial ma dobre wyniki oglądalności. Czwarte miejsce w „Zabójczach deluzem” w pierwszym tygodniu po premierze pokazuje, że w Polsce jest pod tym względem bardzo dobry.

Wynik: 44 punkty

3. Formuła 1: Jazda na całe życie (nowość)

Światowy sport boryka się z poważnymi problemami z powodu pandemii koronawirusa, a kibice nie mogą oglądać swoich ulubionych sportów na żywo. Nic więc dziwnego, że nawet najmniejsza alternatywa dla wrażeń na korcie lub (w tym przypadku) na torze jest tak popularna. Chociaż oczywiście jakość filmu w Formule 1: Driving for Life spełnia swoje zadanie.

READ  Niespodziewane pożegnanie z programem „Love Island. Wyspa miłości”. Stało się!

Wynik: 50 punktów

2. Sky Rojo (nowy)

Ocena długoterminowego potencjału Sky Rojo kilka dni po premierze może wydawać się przedwczesna. Fakt, że w nowej produkcji Alexa Piny nie udało się pozbyć bazy produkcyjnej, która tak długo znajdowała się na Netflixie w pierwszym tygodniu, wiele mówi. Grono fanów serii „House of Paper” jest tak duże, że każda kolejna seria „Hiszpana” wypada dobrze. Należy to zauważyć. Ale nie ma sensu powtarzać globalnego szaleństwa, które szaleje wokół profesora i jego zespołu.

Wynik: 50 punktów

1. Nowy Amsterdam (to samo miejsce)

Top 10 Netflix Polska

W końcu stale rosnący wygląd „Nowego Amsterdamu” jest dużym zaskoczeniem. Jego popularność najwyraźniej nie jest aberracją, ale do niedawna przez kilka tygodni z rzędu nikt nie przewidywał rządów nieznanego serialu. Do tej pory Netflix wyprodukował bardzo niewiele klasycznych seriali o pracy w szpitalu (w końcu „Nowy Amsterdam” to tytuł NBC), ponieważ taka praca nie przyniosła niesamowitych rezultatów wśród użytkowników platformy. Myślę, że sukces Nowego Amsterdamu może to zmienić iw 2022 roku czeka nas fala podobnych produkcji z Netfliksa.

Wynik: 69 punktów

Odwiedź nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *