Connect with us

Zabawa

Netflix upuszcza zdjęcia od pierwszego wejrzenia i drażni ich „Już wkrótce”

Published

on

Serwis Netflix usunął pierwsze zdjęcia z witryny Łubin część 2, zapowiadać, że druga rata „już wkrótce”.

Zdjęcia z nadchodzącego pokazu zostały udostępnione na Twitterze W środę. Został również wydany krótki zwiastun, który brzmi: „Lupin Part 2 nadchodzi … wkrótce.

„Tymczasem po raz pierwszy oglądasz część 2”.

Sprawdź następujące snapy zwiastuna:

Netflix zapowiedział nadchodzący sezon, dodając oświadczenie: „To już nie jest gra.

„Dążenie Assane’a do zemsty na Hubercie Pelligrini rozerwało jego rodzinę na strzępy. Oparty plecami o ścianę musi teraz wymyślić nowy plan, nawet jeśli oznacza to narażenie się na niebezpieczeństwo”.

Oooooh. Jesteśmy bardzo podekscytowani, widząc, jak Assane powraca na nasze ekrany.

Francuskojęzyczny thriller kryminalny zadebiutował na początku tego roku i otrzymał entuzjastyczne recenzje za współczesne przeprojektowanie Arsène Lupin Seria powieści Maurice’a Leblanc’a.

Następuje po Assane Diop (w tej roli Omar Sy), którego życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy jego ojciec umiera po oskarżeniu o przestępstwo, którego nie popełnił.

Teraz, 25 lat później, Assane staje się mózgiem przestępców i inspiruje go książka o zemście dżentelmena Arsène Lupinie.

Lupin Part 2 odkryje Assane’a jako ojca (Credit: Lupin)

Druga połowa pierwszego sezonu zawiera również pięć odcinków wyreżyserowanych przez Ludovica Bernarda (Wspinaczka) i Hugo Gélin (Miłość od drugiego wejrzenia).

Fani to zapamiętają Część 1, Nastoletni syn Assane’a został porwany przez poplecznika Pellegriniego, Leonarda, w dniu jego urodzin.

Rozmawiać z Różnorodność, Sy tak powiedział Część 2 Chodzi o pokazanie swojej postaci jako ojca i obserwowanie, jak zatrzymuje się, aby nie znaleźć swojego syna.

„Jego głównym narzędziem jest głowa” – powiedział Sy. „Walczy ze swoimi emocjami – sercem i żołądkiem. Teraz jego syn jest w niebezpieczeństwie [and] będzie musiał pracować instynktownie, a nigdy tego nie robił.

Netflix's Lupin wróci wkrótce po drugą ratę (Credit: Netflix)
Netflix’s Lupin wróci wkrótce po drugą ratę (Credit: Netflix)

Pierwsza seria została przesłana strumieniowo do 70 milionów gospodarstw domowych od momentu jej powstania, co czyni ją pierwszą francuskojęzyczną serią, która znalazła się na liście 10 najlepszych Netflix w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Osiągnął również pierwsze miejsce we Francji, Brazylii, Wietnamie, Argentynie, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Holandii, Filipinach, Szwecji i nie tylko.

Uważamy, że można śmiało powiedzieć, że wiele osób będzie zachwyconych, widząc ten program ponownie na naszych ekranach!

Poinformujemy Cię, gdy tylko będziemy mieć więcej szczegółów na temat daty premiery.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *