Connect with us

Zabawa

Netflix Tudum 2022: Jak oglądać i czego się spodziewać

Published

on

Netflix Tudum 2022: Jak oglądać i czego się spodziewać

Coroczne wydarzenie Netflix odbywa się dzisiaj jako główna transmisja na żywo Tuum 2022 zaczyna się o 10:00 czasu PT. Ta uroczystość Netflix obejmie pięć wydarzeń i wiele kontynentów, ponieważ firma będzie publikować więcej informacji o nadchodzących filmach i programach telewizyjnych.

Biorąc pod uwagę, że platforma streamingowa ma doświadczenie w dostarczaniu dobrych oryginalnych filmów i niektórych z najpopularniejszych programów telewizyjnych, możesz się zastanawiać, jak i kiedy możesz samodzielnie oglądać Netflix Tudum 2022. Zajrzyj do naszego przewodnika poniżej, gdzie znajdziesz terminy rozgrywek, harmonogramy i czego możesz się spodziewać po tym wydarzeniu w tym roku.

Czas rozpoczęcia transmisji na żywo Netflix Tudum 2022

Jeśli najbardziej interesują Cię zachodnie produkcje Netflixa, powinieneś dostroić się Sobota, 24 września o 10:00 czasu PT / 13:00 ET na główne globalne wydarzenie fanów. Pierwsze z pięciu wydarzeń dla fanów Tudum 2022 rozpoczęło się nieco wcześniej w piątek, 23 września o 19:00 PT / 22:00 ET, ale dotyczyły one głównie koreańskich i indyjskich projektów produkcyjnych.

Gdzie oglądać Netflix Tudum 2022 online?

Netflix będzie Stream Tudum na jego głównej linii kanał Youtube gdzie można już zobaczyć różne zwiastuny serialu. Możesz także włączyć dowolny kanał YouTube Firmy w godzinach wymienionych poniżej.

Harmonogram Netflixa Tudum 2022

Netflix Tudum 2022 odbędzie się podczas 5 wydarzeń na całym świecie. Jeśli zastanawiasz się, jak dostroić się do tego wszystkiego w Stanach Zjednoczonych, spójrz na godziny rozpoczęcia różnych transmisji poniżej.

Czego można się spodziewać po Netflix Tudum 2022

Netflix ujawnił już kilka rzeczy na temat tego, co planuje szeroko pokazać na dzisiejszym wydarzeniu. Niektóre z największych ogłoszeń, jakich się spodziewamy, to aktualizacje dotyczące nadchodzących sezonów i programów. Prawdopodobnie będzie to obejmować aktualizacje do sezonu 3 Wiedźmina, sezonu 2 Shadow and Bone, sezonu 2 gry Squid i ostatniego sezonu Akademii Umbrella, aby wymienić tylko kilka. Prawdopodobnie otrzymamy również aktualizacje niektórych z najbardziej oczekiwanych nowych programów Netflix – na przykład w środę.

Jeśli chodzi o filmy, niektóre z największych zapowiedzi będą prawdopodobnie sequelami, a nie nowymi nadchodzącymi filmami. Oficjalny harmonogram wydarzenia obejmuje filmy takie jak Enola Homes 2 i The Old Guard 2, a także sequel filmu akcji Ekstrakcja z 2020 r. Prawdopodobnie otrzymamy również informacje o nowych filmach, takich jak Pinokio Guillermo del Toro i nadchodzący thriller kryminalny Glass Cebula : Uzyskała tajemnicę z nożami.

READ  Jessica Alba występuje w serialu „Confessions On the 7:45” i EP w toku w serwisie Netflix autorstwa Charise Castro Smith z „Encanto”

Szukasz czegoś do obejrzenia w serwisie Netflix w tej chwili? Sprawdź nasz przewodnik po nowościach w serwisie Netflix we wrześniu, aby zobaczyć najnowsze filmy i programy telewizyjne dodane do platformy.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *