Connect with us

Zabawa

Joanna Liszowska od dawna to ukrywa! Teraz wszystko się skończyło

Published

on

Polsat był jedną z najbardziej oczekiwanych gwiazd w filmie promocyjnym jesiennego planu Polsatu. Ale nikt nie spodziewał się, że będzie w tak dobrej formie. Gwiazdą wieczoru została Joanna Liszowska (41 l.)!

„Nie dość, że wyglądała fantastycznie, cały czas śmiała się i żartowała z ludźmi na planie. Nie poznałem jej. Zwykle jest ostrożna w kontakcie i zachowuje dystans. Tutaj pokazała się jak życie imprezy” – opowiada nam pracownik stacji.

Joanna jest spontaniczna, nie potrafi ukryć swoich uczuć. Jeśli jej uśmiech nie ustaje, a oczy błyszczą, to znak, że jej sprawy idą dobrze. W środowisku aktorskim mówi się, że w ich życiu pojawił się nowy człowiek. Dwa lata po rozwodzie ze Szwedką Olą Serneke gwiazda znów wygląda na bardzo szczęśliwą.

„To człowiek poważny, odpowiedzialny, zaradny i pomocny. To przyjaciel, na którego Joanna może liczyć w trudnych sytuacjach” – mówi informator tygodnika „Świat i ludzie”.

Ci, którzy znają gwiazdę „Przyjaciół” dobrze wiedzą, że na ich zaufanie trzeba ciężko pracować. Aktorka zaprasza nielicznych do swojego życia i domu. Nowy przyjaciel miał ten przywilej. Zmierzył się z niezwykle trudnymi wyzwaniami, przed którymi stanęła Joanna podczas pandemii. To on ją pocieszał, gdy miała problemy zawodowe i osobiste. Był niezawodny, jeśli chodzi o zakupy i lekarstwa.

Nowy przyjaciel powoli staje się członkiem rodziny. Lubią go córki aktorki: Emma (9 l.) I Stella (7 l.). Jednak aktorka nie chce nic mówić o swoim życiu osobistym.

READ  Bandai Namco drażni polską postać z DLC Tekken 7
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.