Connect with us

Zabawa

Netflix rozpoczyna testy gier na Androida dla użytkowników w Polsce

Published

on

Netflix robi kolejny krok w kierunku gier, umożliwiając subskrybentom w Polsce grę w dwie gry na Androidzie Dziwne rzeczy Gry, ogłosił firmę w czwartek.

„Od dzisiaj członkowie w Polsce mogą wypróbować Netflix Mobile Gaming na Androidzie z dwiema grami – Stranger Things 1984 oraz Dziwniejsze rzeczy 3 – wszystko w ramach członkostwa – powiedział rzecznik Netflix w oświadczeniu. „Wciąż jesteśmy na samym początku i będziemy ciężko pracować w nadchodzących miesiącach, aby zaoferować jak najlepsze wrażenia z gry dzięki naszemu podejściu bez reklam i zakupów w aplikacji”.

Możesz zorientować się, jak to działa w tweecie polskiego zespołu Netflix. Dostępne gry są wyświetlane w Twoim wątku głównym. Stuknięcie w ikonę gry powie Ci więcej o grze i stuknięcie przycisku, aby ją pobrać, co przeniesie Cię do Sklepu Google Play, aby ją pobrać. Gry możesz też znaleźć samodzielnie w Google Play.

Po pobraniu gry i otwarciu jej, aby w nią zagrać, zostaniesz poproszony o zalogowanie się przy użyciu danych logowania do Netflix, zanim będziesz mógł zacząć grać, powiedział rzecznik Netflix Krawędź. Oznacza to, że gry nie będą przesyłane strumieniowo na Twoje urządzenie, ale zostaną pobrane.

W lipcu Netflix poczynił kilka dużych zakładów na swoje plany dotyczące gier, zatrudniając byłego menedżera EA i Oculus, aby kierował działalnością firmy w zakresie gier, i stwierdził, że jego początkowa strategia będzie „głównie grami mobilnymi”. Gry zostaną również uwzględnione w abonamentach Netflix za darmo – wszystko to gwarantuje, że firma zaoferuje abonentom Netflix pakiet gier mobilnych w stylu Apple Arcade.

To nie pierwszy raz, kiedy Netflix eksperymentuje z grami. Usługa przesyłania strumieniowego oferuje interaktywne tytuły, takie jak Czarne lustro: Bandersnatch, Minecraft: tryb fabularny, oraz Carmen Sandiego: kradnij czy nie kradnij. A firma miała kilka Dziwne rzeczy Projekty w toku z Telltale, twórcami hitu Żywe Trupy Graj przed upadkiem studia.

Nie jest jasne, kiedy abonenci Netflix spoza Polski lub na różnych platformach urządzeń będą mogli wypróbować tę funkcję.

Aktualizacja 26 sierpnia, 15:40 ET: dodano monit o zalogowanie się na konto Netflix, jeśli otworzysz grę oferowaną w ramach subskrypcji Netflix, zanim będzie można w nią zagrać.

korekta: Sklep Google Play nie ładuje się do aplikacji podczas próby pobrania gry. Zamiast tego zostaniesz przekierowany do Sklepu Play. Możesz uruchamiać gry z aplikacji Netflix, ale nie będą w nią grać. Żałujemy błędów.

READ  Magda Pieczonka stworzyła makijaż Mai Sablewskiej. Zdecydowali o tym internauci. „Skupiłem się na jednym silnym oku”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *