Connect with us

Zabawa

Netflix publikuje w swoim katalogu dwie najważniejsze gry wideo, ale dziś znajdują się one w segmencie testowym

Published

on


Netflix gwarantuje, że gry wideo, które mają ze swojego katalogu, nie mogą zawierać reklam ani mikropłatności.

Poinformowaliśmy już was, że Netflix zdecydowanie wkroczył na arenę gier wideo wcześniej. i jeśli służy to zapobieganiu wysuwaniu roszczeń „Netflix gier wideo”, Witamy. W przeszłości platforma do przesyłania strumieniowego podjęła już kluczowe kroki, aby połączyć interaktywny czas wolny ze swoim dostawcą subskrypcji bez poświęcania miesięcznej opłaty.

Jak podkreślają w profesjonalnym raporcie, tak naprawdę rozpoczęli już fazę testów, aby opracować swoje pierwsze gry wideo. Abonenci Netflixa w Polsce z gadżetami na Androida mogą teraz oddawać się dwóm grom wideo: Stranger Issues: 1984 i Stranger Issues 3. „To dopiero początek i wciąż może być dużo obrazów, ale to jest pierwszy krok”.

Na razie najzręczniejsi polscy klienci mogą się tu przyjrzećGdy tylko obiecują w późniejszym tweecie od Netflix, że nagrywanie gier wideo nie prowadzi do gorszej nawigacji u dostawcy, zwykle gwarantują, że W całej aplikacji nie może być żadnych reklam ani mikrotransakcji cieszyć się lub ułatwiać rozwój. Będzie po prostu cieszyć się grami wideo w dowolnym innym układzie. Powtarzają również, że ten nowy materiał treściowy jest dostępny w standardowym klubie dostawcy.

Teraz musimy tylko oczekiwać, że ten segment testowy zostanie wyeksportowany do innych obszarów, a zobaczymy, co Gry wideo stworzone przez Netflix, które odpowiadają wielu produkcjom. „Uważamy, że ta sekunda jest właściwą sekundą, aby dowiedzieć się, ile warci są nasi uczestnicy gier wideo” – mówi firma.

Dodatkowo do: Netflix.

READ  Sylwester TVP. Znamy ceny Zenona Martyniuka, Cleo i Marcina Millera. W tym roku możesz być rozczarowany
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *