Connect with us

Zabawa

Peyton Hillis, dawny fenomen Clevelanda Browna, pojawia się jako aktor w lokalnie nakręconym horrorze „The Hunting”

Published

on

CLEVELAND, Ohio — Każdy fan Cleveland Browns zna legendę Peyton Hillis. Biegacz pozornie pojawił się znikąd w 2010 roku, by przebiec ponad 1000 jardów i wylądować na okładce „Madden NFL 12”. Ale gwiazdorstwo było ulotne i znikł z powrotem we względnym zapomnieniu tak szybko, jak się pojawił.

Hej z powrotem! Ale zamiast przerywać walki, Hillis śledzi wilkołaka w roli głównej w horrorze „The Hunting”, który jest teraz odtwarzany w wybranych miastach w USA i dostępny na platformach wideo na żądanie.

• Wypożycz lub kup „Polowanie” na: Amazonka | Telewizor apple | google play | Czerwone pudełko na żądanie | VUDU

„Rola ta jest niezwykłą postacią” — powiedział Mark Andrew Hamer, reżyser filmu z Cleveland, zapytany o decyzję o obsadzeniu byłego sportowca bez wcześniejszego doświadczenia aktorskiego. „Zastanawialiśmy się, kto jeszcze w Cleveland mógłby to zrobić?”

Hillis, który mieszka teraz w Arkansas, ale wciąż od czasu do czasu odwiedza północno-wschodnie Ohio, gra Matta, małomiasteczkowego detektywa, który łączy siły ze specjalistą od przyrody, granym przez Joelle Westwood, absolwentkę Solon High School, aby zbadać serię tajemniczych i okrutnych ataki. Były kierowca NASCAR, Matt Tifft, rodowity mieszkaniec Hinckley, pojawia się jako jedna z ofiar.

„Peyton to bardzo interesująca postać o wielkiej osobowości. Jest bardzo intensywny” – powiedział reżyser. „Z powodu tego, o co go poprosiliśmy, uważam, że jest fantastyczny. Zdecydowanie przygotował dla siebie scenę, aby robić więcej (działanie) w przyszłości.”

Hej, to zadziałało dla Jima Browna, prawda?

Hamer, który napisał scenariusz z innymi członkami Clevelanders, Heather Ryan i Terrance Ryanem, opisuje go jako współczesne podejście do filmu o wilkołakach. Doświadczenie Terrance’a jako byłego żołnierza piechoty morskiej było punktem wyjścia dla scenariusza.

„Wyrzuciliśmy wiele stereotypów i mitów związanych z gatunkiem wilkołaków i nałożyliśmy na to swój własny mały zwrot” – powiedział Hamer. „Wilkołak w naszym filmie jest czymś w rodzaju manifestacji zespołu stresu pourazowego w nadprzyrodzony sposób”.

READ  Netflix ma w tym roku wydać 17 miliardów dolarów w gotówce na oryginalne filmy i programy telewizyjne

Podczas gdy „Polowanie” ma liczbę ciał, reżyser twierdzi, że krew została przelana w służbie historii, którą nazywa głębiej niż typowy slasher. „Chcieliśmy, aby był uziemiony, a nie zbyt przesadny lub podziemny” – powiedział.

Wczesna reakcja na film była „fantastyczna”, powiedział Hamer. W rzeczywistości film został odebrany na całym świecie w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Hiszpanii i Malezji. Mimo to nie ma żadnych nierealistycznych oczekiwań co do swoich perspektyw w kasie. Film został nakręcony przy skromnym budżecie w niskim sześciocyfrowym. Jasne, chce, żeby ludzie zobaczyli ten film i cieszyli się nim, ale dla niego, zrobienie tego służyło większemu celowi.

„Chcieliśmy zrobić film pełnometrażowy w Cleveland, wykorzystując jak najwięcej zasobów Cleveland” – powiedział reżyser. „Całym celem filmu było położenie podwalin pod realizację większej liczby takich projektów tutaj”.

Film został nakręcony przez Garage Creative Studios, firmę produkcyjną z Brecksville, w której Hamer pełni funkcję dyrektora kreatywnego i wiceprezesa. Firma wyprodukowała także „I See You”, trzymający w napięciu thriller z 2019 roku, w którym zagrała Helen Hunt. Prawie wszyscy członkowie obsady i ekipy, którzy pracowali przy „Polowaniu”, pochodzą z północno-wschodniego Ohio. Film został nakręcony prawie w całości w plenerze w wiosce Mantua w hrabstwie Portage.

Oczywiście Hollywood już wcześniej przyjeżdżało do północno-wschodniego Ohio. Od momentu powstania w 1998 roku, Greater Cleveland Film Commission przyciągnęła duże wytwórnie, takie jak Marvel, Universal i Sony, aby dostarczyć do Cleveland takie filmy jak „Avengers”, „Fate of the Furious” i „Spider-Man 3”. Ale Hamer ma nadzieję, że „Polowanie” stanie się trampoliną, która udowodni filmowcom, że wszystko, czego potrzebują – od aktorów i miejsc przed kamerą po twórców i techników pracujących za kulisami – jest już tutaj. W tym celu rozpoczął swój kolejny projekt, dramat, który ma rozpocząć się latem.

READ  Białoruska olimpijka Krystyna Tsimanouskaya komentuje swój wniosek o azyl w Polsce

„Cleveland to świetne miejsce do kręcenia filmów” – powiedział. „Po prostu staram się pomóc w budowaniu przemysłu rozrywkowego tutaj, ponieważ w Cleveland jest tak wielu dobrych ludzi”.

„The Hunting” jest obecnie wystawiane w kinach w Los Angeles, Nowym Jorku, Chicago, Filadelfii, Dallas, Detroit, Phoenix, Minneapolis, Tampie i Kansas City. Film można również wypożyczyć lub kupić w dniu Amazonka, Telewizor apple, google play, Czerwone pudełko na żądanie inny Fandango VUDU.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.