Connect with us

technologia

Netflix podnosi ceny, plan Premium 4K kosztuje teraz 18 USD miesięcznie

Published

on

Netflix ogłosił dziś podwyżkę cen, która sprawi, że plany Standard i Premium będą droższe, podczas gdy ceny planu podstawowego pozostaną takie same.


Podstawowy plan, który ogranicza jakość do standardowej rozdzielczości, nadal wynosi 8,99 USD miesięcznie. Standardowy plan kosztuje teraz 13,99 USD (w dół z 12,99 USD), a plan premium to teraz 17,99 USD (w porównaniu z 15,99 USD).

Plan standardowy umożliwia użytkownikom oglądanie w jakości 1080p i przesyłanie strumieniowe na dwóch ekranach. Jeśli jednak chcesz oglądać treści 4K Netflix lub maksymalnie cztery ekrany jednocześnie, musisz wykupić najdroższy plan premium.

Netflix wcześniej podniósł ceny w styczniu 2019 r., Zwiększając koszt poziomu standardowego z 10,99 USD do 12,99 USD, a koszt poziomu premium z 13,99 USD do 15,99 USD.

Zmiany zaczną obowiązywać natychmiast dla nowych klientów, którzy zarejestrują się w serwisie Netflix, a obecni klienci zobaczą zaktualizowane ceny na rachunkach w ciągu najbliższych dwóch miesięcy CNBC. Klienci otrzymają ostrzeżenie na 30 dni przed podwyżką ceny.

Podczas ostatniego wezwania do zarabiania w serwisie Netflix Greg Peters, dyrektor operacyjny Netflix, powiedział, że jeśli Netflix wnosi większą wartość dla użytkowników, to „daje im możliwość od czasu do czasu wracać” i prosić członków o „zapłatę trochę więcej”.

READ  Premiera TASOMACHI: Behind the Twilight na PS4 i Switch 28 kwietnia, wersja na Xbox One została wycofana
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *