Connect with us

Zabawa

Netflix planuje kontynuacje kontrowersyjnego polskiego filmu erotycznego

Published

on

Netflix planuje kontynuacje kontrowersyjnego polskiego filmu erotycznego

Polski film”365 dni„, światowy sukces w 2020 roku dla Netflixadostaje dwie kontynuacje.

Gigantyczny streamer ogłosił rozpoczęcie produkcji części 2 i 3 „365 dni”. Oryginalny film opowiada historię Massimo, członka sycylijskiej rodziny mafijnej, i Laury, menadżerki sprzedaży. Nie spodziewa się, że Massimo porwie ją podczas podróży na Sycylię, gdzie próbuje uratować ich związek i daje jej 365 dni na zakochanie się w nim.

Więcej od Variety

W sequelach Massimo i Laura powracają, ale ich ponowne spotkanie komplikują więzi rodzinne Massimo i tajemniczy mężczyzna, który wkracza w życie Laury, aby za wszelką cenę zdobyć jej serce i zaufanie.

Oryginalny film został odebrany przez Netflix. różnorodność zakłada, że ​​Netflix będzie bardziej zaangażowany w sequele.

W sequelach powracają pierwotni członkowie obsady Michele Morrone, Anna-Maria Sieklucka, Magdalena Lamparska i Otar Saralidze. Simone Susinna dołącza do obsady wcielając się w nową postać, Nacho.

„365 dni” w momencie premiery zebrało słabe recenzje. Recenzje filmu pt różnorodnośćJessica Kiang opisała to jako „naprawdę okropny, politycznie obraźliwy, czasami zabawny polski humpathon, który obecnie z trudem wisi na listach przebojów Netflix”.

Film znajdował się na codziennej liście 10 najlepszych filmów serwisu Netflix w ponad 90 krajach na całym świecie i był czwartym najczęściej wyszukiwanym filmem na świecie w Google w 2020 r.

Został jednak oskarżony o przyczynianie się do „kultury gwałtu” i otrzymał pismo z prośbą o usunięcie go ze służby.

Piosenkarka Duffy napisała list do Netflix, w którym protestuje przeciwko filmowi. „Zasmuca mnie, że Netflix udostępnia platformę dla takiego «kina», które erotyzuje porwania i przedstawia przemoc seksualną i handel ludźmi jako «seksowny» film” – napisała Duffy.

Netflix odmówił usunięcia filmu, ponieważ zawierał ostrzeżenie dotyczące przemocy, seksu i nagości oraz stanowił przejęcie, a nie dzieło zamówione. Film był już wyświetlany w polskich kinach przed przejęciem.

Podobnie jak pierwowzór, reżyserią sequeli zajmują się Barbara Bialowąs i Tomasz Mandes. Producentami są Ewa Lewandowska i Mandes dla Ekipy oraz Maciej Kawulski dla Open Mind One.

Kontynuacje są luźno oparte na trylogii książkowej „365 dni”, na którą składają się także „Ten dzień” i „Następne 365 dni” Blanki Lipińskiej, która wraz z Mojcą Tirs napisała scenariusz do oryginalnego filmu. Scenariusz do sequeli napisali Tirs, Lipińska i Mandes.

Łukasz Kluskiewicz, menedżer ds. pozyskiwania treści w firmie Netflix Films w Europie Środkowo-Wschodniej i Polsce, powiedział: „„365 dni” było jednym z najpopularniejszych filmów naszych członków w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką trylogii książkowej „365 dni” i scenarzystką filmu, aby kontynuować na ekranie historię Laury i Massimo. Ich wspólna podróż jest pełna zwrotów akcji, podczas gdy nasi bohaterowie wciąż się rozwijają i dowiadują się więcej o sobie.”

Lipińska powiedziała: „Jestem bardzo podekscytowana możliwością pokazania fanom moich powieści na całym świecie świeżego spojrzenia na bohaterów i kontynuowania historii Laury i Massimo”.

Produkcja drugiej i trzeciej części „365 dni” rozpoczyna się w tym miesiącu, a zdjęcia odbywają się w Polsce i we Włoszech. Premiery filmów na całym świecie w serwisie Netflix zaplanowano na rok 2022.

Wiadomość o kontynuacjach 365 dni została po raz pierwszy opublikowana przez Deadline.

Najlepsza różnorodność

Zapisać się do Biuletyn RóżnorodnyAby uzyskać najświeższe informacje, śledź nas dalej Facebook, ÞjórsárdenI BIKE24 korzysta z platformy technicznej Instagram (Facebook Ireland Ltd., 4 Grand Canal Square, Dublin 2, Irlandia lub Instagram Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA, 94025, USA) w celu realizacji wymienionej usługi. Instagram przechowuje dane osobowe o Tobie, gdy odwiedzasz tę stronę..

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *