Connect with us

Zabawa

Netflix otwiera hub CEE w Polsce

Published

on

Netflix otwiera hub CEE w Polsce

Netflixa jeszcze w tym roku otworzy biuro w Polsce, które będzie służyć jako hub dla Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

W poście na blogu Larry Tanz, wiceprezes streamera EMEA, stwierdził, że otwarcie biura jest dla nas „naturalnym kolejnym krokiem” i pomoże w budowaniu długoterminowej współpracy w regionie, a także pogłębianiu istniejących relacji i tworzeniu nowych możliwości w zakresie treści. Twórcy i producentów.”

Więcej z Deadline

Od lokalnej premiery Netflix w Polsce w 2016 roku streamer zainwestował w regionie ponad 100 milionów dolarów, tworząc co najmniej 2600 miejsc pracy przy serialach i filmach Las, Seksualnie, Rojsta ’97 i docenione przez krytyków Operacja Hiacynt.

Polska pełniła także rolę ośrodka produkcyjnego z tak znaczącymi tytułami jak m.in Ekstrakcja 2 I Cień i kość zostały nakręcone w regionie, a Netflix udzielił licencji na treści także w takich krajach, jak Czechy, Rumunia i Węgry.

„Dziś stanowi kolejny kamień milowy w naszej podróży po Europie Środkowo-Wschodniej i jeszcze bardziej przybliża nas do naszych członków i partnerów kreatywnych” – powiedział Tanz.

Netflix wkracza głębiej w Europę, zlecając więcej seriali na kluczowych terytoriach, takich jak Wielka Brytania, Francja i Niemcy, w obliczu ostrej konkurencji ze strony rosnącej liczby streamerów.

Najlepszy termin

Zapisać się do Termin biuletynu. Aby uzyskać najświeższe informacje, śledź nas dalej Facebook, ŚwiergotI Instagrama.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

READ  Ilona Royce Smithkin, nieprawdopodobna muza w modzie i sztuce, umiera w wieku 101 lat
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *