Connect with us

Nauka

Nestlé Waters i The Ecology School oferują programy edukacyjne – Greene Publishing, Inc.

Published

on

Rick Patrick

[email protected]

Nestlé Waters North America i The Ecology School połączyły siły, aby poprawić możliwości edukacyjne uczniów i nauczycieli. Aby to osiągnąć, opracowali dwa programy, które mają pomóc w zapewnieniu nowych sposobów nauczania i uczenia się o ekologii i edukacji środowiskowej.

EcologyOnline, sponsorowany przez Nestlé Waters ‘Poland Spring®, to program e-learningowy dostępny online dla wszystkich uczniów. Program obejmuje pięć modułów edukacyjnych zaprojektowanych przez ekspertów z The Ecology School i jej partnerów edukacyjnych. Każdy moduł zawiera skecz edukacyjny, co najmniej trzy zajęcia na świeżym powietrzu i etapy akcji dostosowane do rzeczywistych zastosowań. Ten program nie jest podobny do wielu programów online. W rzeczywistości zachęca uczniów do wyjścia zza ekranu komputera i wyjścia. EcologyOnline jest dostępne pod adresem EcologyOnline.org.

Instytut Nauczycieli Nauki i Ochrony Zlewni, także sponsorowany przez Poland Spring, został utworzony i rozwinięty w celu rekrutacji i szkolenia większej liczby administratorów środowiska i edukatorów. W sierpniu 2021 r. Instytut „zaprosi nauczycieli szkół podstawowych i średnich z całego kraju do kampusu River Bend Farm Szkoły Ekologii w Maine na praktyczny, czterodniowy program edukacyjny. Poland Spring współpracuje ze Szkołą Ekologii, aby zapewnić, że program jest dostępny dla nauczycieli w społecznościach, w których działa NWNA. Dzięki różnorodnym sesjom edukacyjnym na świeżym powietrzu nauczyciele dowiedzą się więcej o tym, jak przyjąć bardziej zrównoważone praktyki i jak zainspirować następne pokolenie do udziału w dziedzinach nauki, technologii, inżynierii i matematyki (STEM). W ciągu trzech lat program przewiduje przyjęcie do instytutu ponad 280 nauczycieli. Kluczowym elementem programu jest możliwość zapewnienia pomocy finansowej w celu zapewnienia większej liczbie nauczycieli możliwości przystąpienia. Ponadto Teachers ‘Institute for Watershed Science and Conservation zapewni nauczycielom 15 godzin na Continuing Education Units za pośrednictwem akredytowanego uniwersytetu University of Southern Maine. ”Aby się zarejestrować lub uzyskać więcej informacji, odwiedź https://theecologyschool.org/teacher-institute.

READ  Skriware i Zortrax dostarczą 4500 drukarek 3D do szkół »3dpbm

„Wzmocnienie misji School of Ecology, polegającej na zapewnieniu bardziej zrównoważonej przyszłości, jest częścią naszego wieloletniego zaangażowania w edukację ekologiczną” – powiedziała Tara Carraro, wiceprezes i dyrektor ds. Korporacyjnych w Nestlé Waters North America. „Poprzez naszą markę Poland Spring przyjmujemy wielopłaszczyznowe podejście, aby pomóc rozszerzyć skalę Szkoły Ekologii, tak aby jej oddziaływanie wykraczało poza stan Maine, a jej innowacyjny program nauczania i podejście były dostępne dla nauczycieli, rodziców i uczniów z wybrzeża. Na wybrzeże. Poprzez nasze filary: oddawanie wody, pakowanie, zdrowie i klimat, będziemy nadal wspierać organizacje, które podzielają naszą pasję do pomagania w tworzeniu nowego pokolenia administratorów wody ”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *