Connect with us

Świat

Nastolatka zabita przez rekina po prądzie wyciąga ją na morze

Published

on

19-letnia kobieta została pobita na śmierć przez wielkiego białego rekina po tym, jak została wciągnięta do prądu morskiego w Nowej Zelandii – a jej krewny później wszedł do wody, by rzekomo „wyzywająco” rzucić wyzwanie zwierzęciu.

Ratownicy medyczni nie byli w stanie uratować urodzonej w Australii 19-letniej Kaelah Marlow po tym, jak została zaatakowana około godziny 17:00 w czwartek na plaży Waihi w nowozelandzkiej Bay of Plenty. Słońce zgłosiło się.

Świadek Tadhg Stopford powiedział, że helikopter wylądował na plaży, gdzie Marlow był poddawany RKO przez kilka minut.

„Zastosowano silną resuscytację i siły personelu ratunkowego okrążyły ofiarę”. powiedział nowozelandzkiemu Heraldowi.

Po nieudanych próbach ratowania życia krewny Marlowa wszedł do oceanu, powiedział Stopford.

„Mężczyzna wstał i wszedł 100 metrów do morza” – powiedział. „Wejście do morza było wyzwaniem dla rekina, który ukradł życie ukochanej osobie. Wyzywająco wszedł w głąb morza i został tam przez kilka minut. “

Stopford dodał: „Kiedy moje dzieci były wokół mnie, poczułem jego stratę” – dodał.

Amanda Gould, która była w wodzie w czasie ataku, powiedziała, że ​​Marlow został wyciągnięty przez prąd, który oddzielił ją od grupy przyjaciół.

Kaelah Marlow
Kaelah Marlow
Facebook

„Byliśmy w wodzie w tym samym czasie, co dziewczyna i jej przyjaciele” – powiedział The Sun lokalnej agencji prasowej Stuff.

„Byli jakieś pięć metrów przed nami, ale wciąż wychodzili” – powiedział Gould. „Została oddzielona od wszystkich swoich przyjaciół i wyciągnięta naprawdę daleko poza miejsce, w którym siedzieliby surferzy”.

Gould powiedziała, że ​​widziała, jak Marlow zaczął walczyć.

„Nikt nie widział jej machania, ale usłyszałam krzyk”, powiedziała. „Nie widziałem krwi… ona żyła i kiedy wyszli na brzeg. Natychmiast rozpocząłeś RKO. “

Gould dodał: „To było szokujące, surrealistyczne i wszyscy byliśmy trochę przerażeni. Ciągle gra w mojej głowie. “

READ  Trzęsienie ziemi w Indonezji zabija kilkanaście osób i rani setki

W piątek policja powiedziała, że ​​śmierć zostanie skierowana do koronera.

„Policja składa najgłębsze kondolencje rodzinie Kaelah i jej bliskim w tym bardzo trudnym czasie” – powiedziała policja. według news.com.au..

„Wiemy, że jej śmierć była niezwykle traumatyczna dla tych, którzy byli wczoraj na plaży Waihi i oferujemy pomoc ofiarom każdemu, kto tego potrzebuje”.

Marlow przeprowadził się do Nowej Zelandii pięć lat temu z rodzicami Robertem i Michelle oraz 17-letnią siostrą Georgia, według The West Australian.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *