Connect with us

Zabawa

Następnego ranka: werdykt w sprawie HomePod drugiej generacji firmy Apple

Published

on

Następnego ranka: werdykt w sprawie HomePod drugiej generacji firmy Apple

Pierwszy HomePod firmy Apple w 2018 roku spóźnił się na grę z inteligentnymi głośnikami. Jasne, brzmiał dobrze, ale brakowało mu wielu podstawowych funkcji konkurentów. Po raz kolejny firma zapewnia doskonałą jakość dźwięku dzięki HomePod drugiej generacji za 299 USD, ale tym razem zaawansowane narzędzia inteligentnego domu pokazują, że Apple nauczył się od tej pierwszej próby.

Nowy HomePod łatwo łączy się z akcesoriami HomeKit i Matter oraz jest wyposażony w czujniki temperatury i wilgotności. Możesz użyć tych danych do stworzenia automatycznych wyzwalaczy dla innych inteligentnych urządzeń domowych. Nawet bez kompatybilnego inteligentnego termostatu możesz z powodzeniem uruchomić inteligentne gniazdo, gdy HomePod wykryje określoną temperaturę.

Najbardziej zauważalna nowa funkcja HomePoda nie jest jeszcze gotowa. Wykrywanie dźwięku może nasłuchiwać alarmów dymu lub tlenku węgla i ostrzegać inne urządzenia Apple. Niestety, pojawi się w aktualizacji dopiero później tej wiosny. Sprawdź naszą pełną recenzję HomePoda dokładnie tutaj.

– Mat Smith

Następny poranek to nie tylko jeden Biuletyn Informacyjny – to także codzienny podcast. Otrzymuj nasze codzienne odprawy audio od poniedziałku do piątku za pośrednictwem zapisz się tutaj.

Największe historie, które mogłeś przegapić

To było szybkie.

Kilka dni temu ElevenLabs, start-up zajmujący się sztuczną inteligencją głosową, uruchomił jeden Wersja beta swojej platformy, który może tworzyć zupełnie nowe syntetyczne głosy do zamiany tekstu na mowę lub sklonować czyjś głos. Cóż, wystarczyło kilka dni, aby Internet siał spustoszenie. Firma widzi „rosnącą liczbę przypadków nadużyć w klonowaniu głosu”. płyta główna znaleziono posty 4chan z klipami wygenerowanych głosów, które brzmią, jakby celebryci czytali lub mówili coś wątpliwego. Na przykład jeden klip podobno zawierał głos, który brzmiał, jakby Emma Watson czytała część Hitlera moja walka. Użytkownicy publikowali również klipy głosowe przedstawiające uczucia homofobiczne, transfobiczne, brutalne i rasistowskie. Nie jest do końca jasne, czy wszystkie klipy wykorzystywały technologię ElevenLab, ale post na 4chan z dużą kolekcją plików językowych zawierał link do platformy startupu. Firma zbiera teraz opinie na temat tego, jak zapobiegać nadużywaniu jej technologii przez użytkowników. Może nawet całkowicie zrezygnować z narzędzia Voice Lab i poprosić użytkowników o przesłanie żądań klonowania głosu, które może ręcznie przejrzeć.

READ  Co się stało z Jonathanem Larsonem? Wewnątrz śmierci inspiracji „Tick, Tick ... Boom”

Kontynuuj czytanie.

Respawn mówi, że wykorzysta dodatkowe sześć tygodni na ulepszenie gry.

EA

Electronic Arts i Respawn Entertainment ogłosiły opóźnienie Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor do 28.04. Pierwotnie gra miała ukazać się 17 marca. „Aby zespół osiągnął poprzeczkę jakości Respawn, dał zespołowi potrzebny czas i osiągnął poziom dopracowania, na jaki zasługują nasi fani, dodaliśmy sześć kluczowych tygodni do naszego harmonogramu wydań – Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor zostanie wydany na całym świecie 28 kwietnia” – napisał Respawn na Twitterze. Studio powiedziało, że wykorzysta dodatkowy czas na naprawienie błędów i ulepszenie gry, aby poprawić wydajność, stabilność i wrażenia z gry.

Kontynuuj czytanie.

Od razu spływa z języka.

Paramount Global łączy dwie swoje usługi. Jeszcze w tym roku Showtime zostanie włączone do poziomu premium Paramount+. Połączona oferta będzie znana jako Paramount+ With Showtime. Linearna sieć telewizyjna Showtime zostanie przemianowana pod tą samą nazwą w Stanach Zjednoczonych. W ramach przeprowadzki niektóre oryginalne programy Paramount+ będą emitowane w sieci kablowej — więc może więcej osób w końcu zda sobie sprawę z geniuszu Dobra walka – cokolwiek pilotażowy spin-off, do. (Dobra walka samo w sobie było już spin-offem.) Chociaż posunięcie to może być rozczarowaniem dla osób zainteresowanych tylko treściami Showtime i nie sprzedawanymi na Paramount +, posunięcie to ma sens biznesowy. W branży medialnej trwa fala konsolidacji, w tym w transmisji strumieniowej, gdzie HBO Max i Discovery + połączą się w nadchodzących miesiącach.

Kontynuuj czytanie.

Raport brytyjskiego think tanku zajmującego się czystą energią Ember przewiduje, że różnica będzie się powiększać.

Podobno w ubiegłym roku po raz pierwszy w UE energia wytwarzana z energii słonecznej i wiatrowej wyprzedziła gaz ziemny. Dane pochodzą z brytyjskiego think tanku Ember zajmującego się czystą energią i przewidują, że różnica będzie rosła. Energia słoneczna i wiatrowa wzrosła do rekordowego poziomu 22 procent zużycia energii elektrycznej w UE w 2022 roku. Tymczasem Ember przewiduje, że produkcja paliw kopalnych spadnie w tym roku o 20 procent – ​​przy czym gaz będzie spadał najszybciej. Przemysł czystej energii otrzymał niechciane wsparcie. Zmiana wynika ze zmniejszonej zależności od gazu i węgla po rosyjskiej inwazji na Ukrainę. W odwecie za zachodnie sankcje prezydent Władimir Putin nakazał UE wstrzymanie eksportu gazu ziemnego.

READ  Co zobaczyć na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Kinoteka 2023

Kontynuuj czytanie.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *