Connect with us

Zabawa

Zygmunt Chajzer pokazał zdjęcie ze szpitala. Przeszedł poważną operację [FOTO]

Published

on

Zygmunt Chajzer zamieścił zdjęcie z łóżka szpitalnego. W czwartek syn prezentera, Filip Chajzer, poinformował, że jego ojciec ma problemy ze zdrowiem i potrzebuje operacji. Jak ona się teraz ma

Zygmunt Chajzer jest po operacji. W czwartek Filip Chajzer zamieścił w mediach społecznościowych wpis dotyczący problemów zdrowotnych ojca. Nie wyjawił, na co dokładnie chorował jego ojciec. Zapowiedział jednak, że 66-latek będzie miał poważną operację.

– Drogi. Ci, którzy śledzą moje FB i mnie INSTA wiedzą, jak ważne są dla mnie relacje z moim ojcem. Ogólnie jesteśmy bardzo znani jako Chajzer. Uwielbiamy spędzać razem czas. Każda niedziela to nasze święto, nie wspominając o imieninach czy urodzinach. Ale jutro moje urodziny będą inne. TTPowitał mnie wczoraj. Dziś ma poważną operację. Proszę trzymać kciuki za jego zdrowie – stwierdził w czwartek na swoim Instagramie Filip Chajzer.

Zobacz też: Zygmunt Chajzer czeka na poważną operację. „To był ostatni dzwonek”

Zygmunt Chajzer w szpitalu po operacji [ZDJĘCIE]

Fani Zygmunta Chajzera liczyli, że mężczyzna szybko wyzdrowieje. Znany moderator opublikował zdjęcie ze szpitala następnego dnia po operacji. Podziękował wszystkim za ciepłe słowa i pokazał, że nic mu nie jest.

– Ładny! Wszystko w porządku, dzięki za wspaniałe wsparcie! W poniedziałek wychodzę na miasto i jem to, co jest na stole w domu! (Razem ze stołem) – napisał Zygmunt Chajzer.

Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

READ  Katarzyna Bujakiewicz chwaliła przytulny salon. Aktorka stawia na minimalizm
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *