Connect with us

Sport

Napoli ponownie spotyka Arkadiusza Milika! To jest wojna. Możliwy proces za milion dolarów Picnona

Published

on

Saga transferowa związana z Arkadiusz Milik przetrwał większość letniego okna, a Polak był związany z wieloma klubami – m.in. Tottenhamem, Juventusem, Mediolanem, Evertonem czy Fiorentiną. Ostatecznie piłkarz nie wyszedł Neapol a teraz zbiera konsekwencje.

Obejrzyj wideo
“Milik popełnił błąd, ale będzie miał lepszą pozycję negocjacyjną”

Możliwy pozew przeciwko Milikowi! Napoli odpowie na jego powstanie

Napastnik, ubezpieczony wcześniej przez właściciela klubu Neapol Aurelio de Laurentiis został usunięty z list zgłoszeń do Ligi Europy ja Liga Dlatego nie może brać udziału w tych zawodach. Będzie trenował na zewnątrz rama Napoli indywidualnie. To jednak nie koniec problemów Milika. Według dziennikarza Rai Sport TV Ciro Venerato, klub przygotowuje przeciwko niemu pozew.

– Nie jestem pewien, jak zakończy się sprawa kontraktu Milika z Napoli. Najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem tego konfliktu w tej chwili wydaje się być znalezienie mu drużyny i opuszczenie klubu w styczniu. tak czy inaczej, jeśli Należeć zostałby w drużynie i zbuntowałby się Lawrence Venerato twierdzi, że może wnieść przeciwko niemu pozew cywilny o wartości wielu milionów dolarów.

Dziennikarz stwierdził, że Milik nie wyjdzie AS Romy. – Nie możesz sobie pozwolić na sprowadzenie go do klubu i masz Dżeko, który nie opuści drużyny w styczniu i jest wypożyczony Real Madryt Borja Mayoral – ocenił. W obecnej sytuacji przyszłość gracza jest również wątpliwa, ponieważ może on mieć problemy z utrzymaniem formy bez regularnej gry. Obecny kontrakt z SSC Napoli obowiązuje do końca czerwca 2021 roku, ale gracz może znaleźć nowego pracodawcę w kolejnym oknie transferowym.

Przeczytaj także:

READ  Polska - Bośnia i Hercegowina w Lidze Narodów. Znamy skład Polaków
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *