Connect with us

Zabawa

„Najwyższy model”. Widzowie chcą, aby Maja została usunięta z programu: „WIECZNIE WŁAMANA”

Published

on

„Najwyższy model”.  Widzowie chcą, aby Maja została usunięta z programu: „WIECZNIE WŁAMANA”

Musisz to przyznać Najwyższy model będzie jedną z najbardziej ekscytujących produkcji telewizyjnych tej jesieni. Jak co roku i tym razem pretendenci do tytułu modelek i modelek nbsp zamkniętych w domu oferują wielu widzom, dzielą się osobistymi dramatami, wdają się w konflikt i też n & nbsp flirtować ze sobą. Sędziowie nieustannie dodają oliwy do ognia, wciąż faworyzując niektórych zawodników, a innych narażając na nieuczciwą krytykę (przynajmniej tak myślą fani popularnego programu).

Nie inaczej było w ostatnim odcinku programu, w którym mieszkańcy domu wzorcowego musieli wystąpić w trzech sesjach: łóżko, w którym udział wzięły również gwiazdy poprzednich edycji, „Zwierzę„w którym odgrywali również rolę zwierząt zagrożonych wyginięciem rodzina. Podczas ostatniego zadania jurorzy obecni na planie chwalili włazOstatecznie podczas panelu nie byli zadowoleni z efektów jego pracy. Z kolei znany ze swoich dolegliwości Mogą Bardzo słabo poradziła sobie z każdym z wyzwań ujawnionych także przez jej największego zwolennika. Michał Piróg. Pomimo tego Bogusławski pożegnał się z programem.

Jak Polsat, TVN i TVP będą walczyć o widzów tej jesieni?

Werdykt jury wywołał kolejną burzę w sieci. Na profilu na Instagramie Najwyższy model Nastąpiła lawina skarg od oburzonych widzów, którzy uznali decyzję jury za rażącą niesprawiedliwość i jednogłośnie zgodzili się Maja była osobą, która zasługiwała na eliminację.

Cóż, chyba przepraszam, odpłynęłaś… czarna owca tego wydania. Choć miał świetne zdjęcia (pierwsza i druga sesja Sztosu), jury zdemotywowało go i Tyszka zapewne wpadł w zachwyt po eliminacji Łukasza. Powinien być w finale i to wszystko. Ktoś po raz pierwszy w programie powiedział prawdę, szanowne jury. Czy Tyszka mówi uczestnikom coś sprytnego oprócz wstydliwych żartów? NIE. Jedynym prawowitym jurorem, który zachowuje się do pewnego stopnia jak juror, jest Kasia, pozostali są zawstydzeni. Trzymaj się Luki, zdobyłeś szczerość w naszych oczach, jesteś za dobry na ten program

bDfeJSTh

Jeśli Piróg sprowadzi Maję z powrotem, oszaleję

Nie rozumiem, dlaczego Maja nadal jest w programie? Zawsze zrzędliwa i na dodatek kilkakrotnie odmawiała wykonywania zadań na spotkanie albo robiła to kompletnie na licho! Dlaczego jest?

Każdy z jurorów potwierdził, że Majka ma najsłabsze zdjęcie i że Łukasz upada?

Dzień 8974: Maya jest nadal w programie

bDfeJSTi

Czy podzielasz złość publiczności?

bDfeJSTj
bDfeJSTC

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *