Connect with us

Sport

Najważniejsze wydarzenia w poniedziałek | Wiadomości, sport, praca

Published

on

MIĘKKA KULKA

SEBRING – Starszy miotacz McDonald, Bri Callow, pozwolił na grę tylko dwiema piłkami w wygranym 14: 0 meczu Blue Devils z trojanami gospodarza w poniedziałek. Callow, która w przyszłym sezonie będzie rywalizować o Johna Carrolla, wyeliminowała 13 z 15 pałkarzy, z którymi się spotkała.

Callow otrzymał ofensywne wsparcie od Lucii Wolford (gra podwójna, home run, 3 RBI), Chaelsea Sudol (4v4, 2 deble, 2 RBI) i Bri McCombs (3 trafienia, 2 RBI). Callow również zdobył dwa trafienia.

MIEJSCE MŁODZIEŻOWE – Maris Barbato trafiła cztery trafienia, dwa z nich u siebie i jedno podwójne, podczas trzech runów w wygranej przez Ursuline 15-3 softball nad Howlandem.

Julia Nutter, Emily Holland i Madelyn Micklandric również prowadzili po trzy biegi dla Irlandczyków, a Nutter i Micklandric również u siebie.

JEFFERSON – Meridth Trevis i Katie McDonald pokazały imponujące występy dla Polski w wygranym 12: 1 meczu z Jeffersonem.

Trevis zakończył popołudnie czterema trafieniami, dwoma przebiegami i dwoma RBI. McDonald trafił u siebie, miał dwa RBI i wygrał 10 strikeoutami.

HUBBARD – Grace Narkum rzuciła 12 strikeoutów, miała trzy trafienia i trzy RBI dla Eagles w wielkim zwycięstwie nad Nilesem. Gillian Ryser, Jordyn Juillerat i Haley Croyle mieli po dwa trafienia. Croyle i Emily Filicky wygrywali u siebie w pięciominutowym konkursie.

BASEBALL

SEBRING – Zarówno Andrew Cupan, jak i Zach Shobel zanotowali trzy trafienia dla McDonalda w wygranej 14-2 z Sebringiem w pięciu rundach.

Shobel odnotował również trzy RBI i dwukrotnie zaokrąglił podstawy. Cupan strzelił dwa razy.

WSCHODNIA PALESTYNA – Logan Hoschar rzucił cztery inningi bez trafień, a Seth Spoonder zakończył wygraną Columbiany 13: 0 ze Wschodnią Palestyną.

Spooner nie tylko zakończył mecz, ale także miał bardzo udany dzień z dwoma trafieniami, w tym potrójnym home runem. Spooner skończył z pięcioma RBI.

READ  Kolarz Dylan Groenewegen został wykluczony z Tour of Poland na dziewięć miesięcy z powodu upadku

SALEM – Carter Blakeman strzelił dwa u siebie w czterech uderzeniach dla Salem w wygranym 6: 3 meczu z Crestview.

Blakeman poszedł 3 z 4 w nocy i miał 3 RBI.

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.