Connect with us

Zabawa

Najnowsza aktualizacja iOS od WhatsApp zawiera animacje wiadomości głosowych, funkcje wyłączania paragonów, Telecom News i ET Telecom

Published

on

Waszyngton: aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych Najnowsza aktualizacja WhatsApp Messenger na iOS oferuje szereg funkcji, w tym nową animację wiadomości głosowych oraz możliwość wyłączenia potwierdzeń dla tych wiadomości.

Według Mashable najnowsza aktualizacja jest już dostępna w Apple App Store i zawiera drobne zmiany w aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych.

Nowe funkcje obejmują nową animację paska postępu dodaną do wiadomości głosowych. Dzięki nowej aktualizacji wszystkie wiadomości głosowe automatycznie powrócą na początek, gdy tylko wiadomość dotrze do końca paska. Obecnie ta animacja jest dostępna tylko dla użytkowników z systemem iOS 13 i nowszym.

Jak donosi Mashable, kolejną nowo dodaną funkcją jest możliwość wyłączenia potwierdzeń przeczytania wiadomości głosowych. Użytkownicy WhatsApp mogą teraz wyłączyć potwierdzenia odczytu, które będą informować nadawcę, czy słyszałeś dźwięk, który wysłali. Aby skorzystać z nowej funkcji, użytkownik musi przejść do Ustawienia WhatsApp> Konto> Prywatność.

WhatsApp dodał wiele nowych funkcji do aplikacji, aby poprawić ogólne wrażenia użytkownika. Na przykład WhatsApp wreszcie umożliwia importowanie niestandardowych animowanych pakietów naklejek innych firm do aplikacji.

WhatsApp wprowadza tę nową funkcję dla użytkowników w Brazylii, Iranie i Indonezji. Wersje zgodne z tą funkcją obejmują Androida 2.21.3.19 i nowsze wersje oraz iOS 2.21.31.2 i nowsze. WhatsApp ostatecznie wprowadził również funkcję wyciszania wideo WhatsApp dla użytkowników Androida, poinformował Mashable.

READ  STANY ZJEDNOCZONE. Tommy Hilfiger sprzedaje posiadłość w Connecticut
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *