Connect with us

Zabawa

Najlepsze nowe filmy w serwisie Netflix w tym tygodniu: 17 kwietnia 2021 r

Published

on

Rush (2013) jest już dostępny do streamowania na Netflix

Poczuj dreszczyk emocji, oglądając jedną z najbardziej elektryzujących rywalizacji sportowych w tym tygodniu, oglądając tylko jeden z pięciu naszych najlepszych nowych filmów w serwisie Netflix.

Oto najlepsze nowe filmy w serwisie Netflix w tym tygodniu:


Pośpiech (2013)

Dyrektor: Ron Howard
Gatunek muzyczny: Akcja, biografia, dramat | Czas trwania: 123 minuty
Zawód: Daniel Brühl, Chris Hemsworth, Olivia Wilde, Alexandra Maria Lara i Pierfrancesco Favino

Grand Prix lub Formuła 1 od dziesięcioleci jest jednym z najbardziej elektryzujących sportów i przez lata rozwinęły fenomenalne rywalizacje między kierowcami. Peter Morgan, pisarz i twórca Korona, spisał się fantastycznie, pisząc zaciętą rywalizację pomiędzy kierowcami Jamesem Huntem i Nikim Lauda

W latach siedemdziesiątych doszło do jednej z najbardziej zaciekłych rywalizacji w historii sportu między kierowcami wyścigowymi Formuły 1 Jamesem Huntem i Nikim Laudą.


Arlo the Alligator Boy (2021) N.

Dyrektor: Ryan Crego
Gatunek muzyczny: Animacja, przygoda, komedia | Czas trwania: 90 minut
Zawód: Michael J. Woodard, Mary Lambert, Jonathan Van Ness, Brett Gelman, Haley Tju

Po cudownie animowanym filmie Arlo the Alligator Boy pojawi się seria anime, która będzie kontynuacją wielkiej przygody młodych Gator Boys w wielkim mieście.

Pół-człowiek i pół-aligator z dużymi oczami, Arlo opuszcza swój osłonięty dom na zalewie i udaje się do Nowego Jorku w poszukiwaniu swojego dawno zaginionego ojca.


Dusza (2021) N.

Dyrektor: Wei-Hao Cheng
Gatunek muzyczny: Dramat, tajemnica, science fiction | Czas trwania: 130 minut
Zawód: Chen Chang, Janine Chun-Ning Chang, Anke Sun, Christopher Ming-Shun Lee i Baijia Zhang

Zwycięzca najlepszego występu zespołowego na Golden Carp Film Awards, Duszę to fantastyczny dodatek do biblioteki Netflix z chińskiego kina.

Życie prokuratora i jego żony jest zagrożone, gdy dochodzenie w sprawie śmierci biznesmena ujawnia mroczne tajemnice okultystyczne.


Synchroniczne (2020)

Dyrektor: Justin Benson, Aaron Moorhead
Gatunek muzyczny: Dramat, science fiction, thriller | Czas trwania: 102 minuty
Zawód: Anthony Mackie, Jamie Dornan i Katie Aselton

Można by pomyśleć, że Disney miał Anthony’ego Mackiego tak zajętego, jak to tylko możliwe, ale aktor Kapitan Ameryka nadal demonstruje swoją nadludzką zdolność do zagrania w wielu projektach w bardzo ograniczonym czasie. To samo odnosi się prawie do aktora Fifty Shades Jamiego Dornana, który prawdopodobnie próbuje oderwać się od serii, dzięki której stał się natychmiast rozpoznawalny dla większości kobiet na całym świecie.

Psychodeliczny nowy narkotyk na ulicach Nowego Orleanu ma dwóch ratowników medycznych, którzy są świadkami serii makabrycznych i dziwacznych morderstw, ale kiedy któryś z nich natknie się na straszną prawdę o narkotykowej rzeczywistości, sam czas zostanie zakwestionowany.


Żona opiekuna (2017)

Dyrektor: Niki Caro
Gatunek muzyczny: Biografia, dramat, historia | Czas trwania: 127 minut
Zawód: Jessica Chastain, Johan Heldenbergh, Daniel Brühl, Timothy Radford, Efrat Dor

Podobnie jak w przypadku Oskara Schindlera, było wielu innych bohaterów II wojny światowej, którzy ryzykowali życie w nadziei uratowania wielu innych. Dość nieznana historia z okresu II wojny światowej do pamiętnika Antoniny Żabińskiej została w 2007 roku przerobiona na literaturę faktu Diany Ackerman.

Antonia Zabinski i jej mąż Dr. Jan Zabinksi przyjmuje plan ocalenia życia setek zwierząt i ludzi przed nazistami podczas okupacji Warszawy.


Jakie filmy oglądałeś w tym tygodniu w serwisie Netflix? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *