Connect with us

Świat

Najlepsza rozstawiona Ashleigh Barty została wyeliminowana w pierwszej rundzie Igrzysk Olimpijskich

Published

on

Zespół Stanów Zjednoczonych Chase Kalisz świętuje 25 lipca zwycięstwo w męskiej odmianie na ponad 400 m. (Clive Rose / Getty Images)

Jest niedziela, 25 lipca – drugi oficjalny dzień Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020. Oto, co musisz wiedzieć.

Ogłoszono nowe przypadki Covid-19: Dziesięć nowych przypadków Covid-19 zgłoszono drugiego dnia, co według organizatorów Tokyo 2020 zwiększyło całkowitą liczbę przypadków związanych z grą do 137 w niedzielę. Dwa z nowych przypadków zostały zgłoszone w wiosce olimpijskiej w Tokio, z których jeden został zidentyfikowany jako sportowiec, poinformowali organizatorzy. Inny sportowiec również uzyskał wynik pozytywny, ale nie był mieszkańcem wioski olimpijskiej.

Amerykański Komitet Olimpijski powiedział, że amerykański sportowiec olimpijski uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19 w Tokio. Komisja nie podała żadnych informacji o tożsamości sportowca.

Sportowcy zmagają się z „brutalną” pogodą: Świat tenisa nr 1 Novak Djokovic opisał wilgotność jako „brutalny” po pokonaniu boliwijskiego Hugo Delliena w pierwszej rundzie w singlu mężczyzn, natomiast rosyjska gwiazda tenisa Daniił Miedwiediew uciekł się do przenośnego klimatyzatora, aby zachować chłód. Zespół pogodowy CNN powiedział, że w sobotę w rejonie Tokio temperatura wzrosła do prawie 93 ° F (34 ° C), przy „dręcznej” wilgotności powyżej 80%.

Co jest w harmonogramie: Niedziela rozpoczęła się od zdobycia przez Drużynę USA pierwszych medali igrzysk w biegach indywidualnych mężczyzn i kobiet na 400 metrów. Stany Zjednoczone wyprzedziły Chiny w ogólnej czołówce.

W niedzielę zadebiutują także wielcy sportowcy, w tym olimpijska zapalniczka i japońska gwiazda tenisa Naomi Osaka oraz amerykańska gwiazda gimnastyki Simone Biles. A skateboarding debiutuje na Igrzyskach w zawodach ulicznych mężczyzn. Jest to jeden z niewielu nowych sportów w Tokio, a amerykańska gwiazda Nyjah Huston ma zabłysnąć czterema tytułami mistrza świata i ponad tuzinem złotych medali X-Games.

Możesz znaleźć pełny harmonogram olimpijski tutaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *