Connect with us

Zabawa

Najczęściej odtwarzane piosenki Spice Girls od 2000 roku mogą Cię zaskoczyć

Published

on

„Jeśli chcesz być moją kochanką, musisz spotkać się z moimi przyjaciółmi”. Minęło 25 lat, odkąd te mądre słowa z debiutanckiego singla Spice Girls pojawiły się po raz pierwszy w radiach na całym świecie. Możesz w to uwierzyć To już ćwierć wieku!

Zaznaczać Byłoby 25-lecie, Ograniczona wydajność fonograficzna (PPL) opublikował listę 10 największych hitów grupy pop. Lista opiera się na ich analizie danych z transmisji radiowych i telewizyjnych w latach 2000-2021.

O dziwo nie udało mu się dotrzeć na szczyt Byłoby. Właściwie to jest Za kogo się uważasz. Piosenka zyskała na popularności, gdy Spice Girls otworzyły nią BRIT Awards w 1997 roku, a Geri – znana również jako Ginger Spice – ubrana w sukienkę Union Jack to symbolizowałoby erę Cool Britannia.

Z Za kogo się uważasz po pierwsze, Byłoby zajmuje drugie miejsce. Trzeci na liście jest hit z 1998 roku inspirowany Motown Zatrzymaća następnie zmysłowa ballada 2 stało się 1. Jesteśmy na piątym miejscu Powiedz, że tam będziesz śledzony przez Dodaj pikanterii swojemu życiu pod numerem sześć.

Do widzenia – prawdopodobnie napisany z okazji odejścia Geri z grupy w 1998 roku – zajmuje siódme miejsce, a następnie Matka. Pod numerem dziewiątym mamy żyć wiecznie, a na końcu pod numerem 10 kończy się Zbyt wiele.

Oczywiście ta lista opiera się na danych i analizach PPL, więc nie posunęlibyśmy się do stwierdzenia, że ​​jest to ostateczny ranking wszystkich hitów Spice Girls. Na przykład w Spotify Byłoby zajmuje najwyższą pozycję w porównaniu do drugiego miejsca z 602 milionami słuchaczy Zatrzymać z 99 milionami słuchaczy. Na Youtube, Byłoby na szczycie listy z 525 milionami trafień, podczas gdy Za kogo się uważasz otrzymał tylko 24 miliony wyświetleń.

Bez względu na to, jaką miarą będziesz decydować o rankingu najlepszych utworów grupy, jedno jest pewne: nigdy nie przestaną być kultowe.

READ  4 lwiątka uratowane z wojny na Ukrainie przybywają do amerykańskiego sanktuarium
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *