Connect with us

Nauka

Europejski fundusz wartości dodanej M7 dodaje polskie aktywa logistyczne | Aktualności

Published

on

M7 Real Estate zainwestowało nieujawnioną kwotę w celu zakupu aktywów przemysłowych ostatniej mili w Polsce dla swojego funduszu M7 CEREF II.

Zarządzający powiedział, że nabył obiekt przemysłowy pod Poznaniem pod wynajem dla funduszu, który ukierunkowany jest na inwestycje o wartości dodanej oraz inwestycje logistyczne, przemysłowe i biurowe na kluczowych rynkach w Europie Środkowej, Polsce, na Węgrzech i w Chorwacji.

Nieruchomość, na którą składa się łącznie 20 000 m2 magazynów i biur pomocniczych, jest wynajęta w 99%.

M7 powiedział, że najnowsza transakcja jest siódmym przejęciem w imieniu funduszu, który jest obecnie zainwestowany w 75% po pierwszym zamknięciu w zeszłym roku.

Docelowa wielkość M7 CEREF II wynosi 100 milionów euro, z dźwignią, a w całym regionie zidentyfikowano znaczny portfel potencjalnych inwestycji, powiedział menedżer.

Katarzyna Parkot, Dyrektor Zarządzający na Polskę w M7 Real Estate, powiedziała: „Pomimo dużego popytu ze strony inwestorów na europejskim rynku magazynowym, jesteśmy naprawdę zadowoleni z zakończenia tego przejęcia, wykorzystując naszą ekspercką wiedzę lokalną w celu zidentyfikowania tej wysokiej jakości możliwości o wartości dodanej.

“To aktywo w Mogileńskiej jest mocnym uzupełnieniem portfela Funduszu po przejęciu portfela DUO na początku tego roku.”

Aby przeczytać cyfrowe wydanie najnowszego magazynu IPE Real Assets, kliknij tutaj.

READ  `` Alkomat COVID-19 '' wykrywa chorobę w kilka sekund - NBC 5 Dallas-Fort Worth
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *