Connect with us

Sport

Nagpurs Alfiya w półfinale z łatwym zwycięstwem, oczyma złoty medal światowej młodzieży w boksie | Wiadomości bokserskie

Published

on

NAGPUR: Alfiya Pathan wyruszył do burzliwego początku szóstego dnia mieć Młodzi mężczyźni i kobiety Boks Mistrzostwa w Kielce, Polska, w niedzielę.
W ćwierćfinale otwarcia, miejska zawodniczka pokonała Hoffmann Reka z Węgier 5: 0 i dotarła do czterech ostatnich etapów w kategorii kobiet powyżej 81 lat Pucharu Świata. Alfiya wyglądała na całkowicie pozbawioną kontroli w stosunku do węgierskiej bokserki, gdy wznowiła zamach, zanim zakończyła walkę na swoją korzyść.
Cała piątka sędziów była pod takim wrażeniem występu Alfiyi, że faworyzowali ją punktacją 30-25, 30-26, 30-27, 30-27, 30-27.
Alfiya po raz pierwszy zagrała z Hoffmannem i kiedy miejska bokserka, w porozumieniu z trenerami, rozważyła wielkość swojego węgierskiego przeciwnika, zastosowała prostą strategię gry ofensywnej.
– Miał przewagę skali, która mogła mnie martwić. Moi trenerzy od początku mówili mi, żebym był agresywny. Moja strategia ataku dała mi cenne punkty i uzyskałem wynik na moją korzyść. Moim celem jest zdobycie złota. Medal dla mojego kraju – powiedział Alfiya TOI.
We wtorek w półfinale Alfiya zmierzy się z Polakiem Toborkiem Oliwią, który zanotował zaciekłe zwycięstwo 3: 2 z Bogdanową Tatianą z Rosji.

READ  Robert Lewandowski nie miał tak złego serialu od ponad czterech lat! „Jest sfrustrowany” piłką nożną
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *